Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Album met 350 kaarten
Startprijs 250 EUR

Oud rood album met meer dan 350 kaarten van Nederland en enkele Duitse wenskaarten.

Stockboek Finland
Startprijs 200 EUR

Stockboek Finland met ca. 1150 verschillende zegels en blokken. Hoge cataloguswaarde

Album Zweden
Startprijs 200 EUR

Postzegelalbum Zweden met ca. 1050 verschillende zegels.

Stockboek Noorwegen
Startprijs 175 EUR

Stockboek Noorwegen met ca. 1200 verschillende zegels. Hoge cataloguswaarde

Stockboek BRD + Berlijn
Startprijs 175 EUR

Stockboek BRD + Berlijn met ca. 2200 verschillende zegels. Boek vertegenwoordigd een hoge cataloguswaarde

Stockboek Hongarije
Resultaat: 140 EUR

Collectie Hongarije met veel zegels in extra dik stockboek.

5 Albums NL
Resultaat: 140 EUR

Nederland diversen in 5 albums, zeer hoge rest waarde.

Album kaarten, Hengelo
Resultaat: 950 EUR

Groot kavel met diverse vooroorlogse postkaarten van Hengelo in Davo album, ca. 200 stuks Cond.: G

2 Albums Duitsland
Startprijs 100 EUR

Verzameling Bonds rep. 1949/1976 in 2 albums */**/0.

Velletjes, blok NL
Startprijs 100 EUR

Map met velletjes blokken Nederland (15 bladen)

Album UN
Startprijs 90 EUR

Luxe album United Nations UNO luxe verzameling postfris en spec. couverts.

Album Finland
Startprijs 80 EUR

Postzegelalbum Finland met ca. 850 verschillende zegels.

Album, 100 kaarten
Resultaat: 85 EUR

Album met ca. 1000 kaarten van Nederland waaronder diverse steden (o.a. Nijmegen, Winterswijk, Apeldoorn. Laag Keppel, etc.)

3 Dozen NL
Resultaat: 100 EUR

Drie voorraaddozen met ca. 1400 stuks en beschreven FDC's (Eerstedag brieven) af 1967, mooie kwaliteit.

Album NL kolonie
Startprijs 75 EUR

Album Ned. koloniën verzameling (*/**/0) met UNTEA serie.

2 Albums, motieven
Resultaat: 90 EUR

Motief: jaar van het kind 1979, postfrisse collectie met betere series en blokken in 2 albums.

Album Suriname
Startprijs 75 EUR

Postzegelalbum Suriname met ca. 700 verschillende zegels.

Album kaarten, Hengelo
Resultaat: 450 EUR

Groot kavel met diverse postkaarten van Hengelo, Cond.: G

Album Griekenland
Startprijs 70 EUR

Album Griekenland 1927/1987 (FDC's, brieven, zegels)

Album NL
Resultaat: 70 EUR

Davo album Nederland + OG (Ned. cat. waarde : € 1780,-)

Album Italië
Startprijs 70 EUR

Verzameling Italië 1955/1974 postfris in album

Album divers
Resultaat: 70 EUR

Album met diverse landen buiten Europa waaronder Eng. koloniën (Egypte, Perzië)

3 Albums Ned. kolonie
Startprijs 70 EUR

Drie albums met veel materiaal Ned. kolonie */**/0

2 Stockboeken divers
Resultaat: 70 EUR

Twee stockboeken met zegels uit diverse landen buiten Europa