Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren leeuwenwagen
Resultaat: 4.400 EUR

Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...

7-Delig servies
Startprijs 2.750 EUR

Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...

Beker met deksel
Resultaat: 2.600 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

Dienblad, samaritaan
Startprijs 1.750 EUR

Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...

Zilveren bokaal
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...

Zilveren ijswagen, pompoen
Startprijs 1.400 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U

3-Kaars kandelaar
Startprijs 1.300 EUR

Bijzonder fraaie grote 3-pits zilveren kandelaar, rustend op 4 dolfijnpoten en met 2 dolfijn kandelaar armen, 925/000, ca. 1560 gr., H. 47xvoet ø 15cm. Kandelaar breedte 30 cm., Cond.:U

2 Kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Stel mooie grote zilveren tafelkandelaars met gelobde voet en filetrand, 925/000, ca. 1135gr. samen. H. 32xø15cm., Cond.:U

Groot zilv. bestek
Resultaat: 1.450 EUR

Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...

Grote hengselmand
Resultaat: 850 EUR

Grote ovale zilveren hengselmand, ajourgezaagd, gegraveerd en met parelrand dun afgebiesd. Geheel staand op ajourgezaagde voet. Rusland (84 zilver) 875/000), ca. 1195gr. 37x27x14cm. Cond.: U

Kastanjevaas met deksel
Resultaat: 950 EUR

Zilveren ovale kastanjevaas met deksel en 2 leeuwekop ringgrepen, op voet 925/000. Voet 11.5x8.5cm., H. 31cm., Ca. 1030 gr., Cond.:U

Sigaren koker
Resultaat: 875 EUR

Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...

Kom met onderschotel
Startprijs 825 EUR

Fraaie grote opengewerkte zilveren kom op voet met onderschotel, 900/000, schotel ø 30cm., kom ø 21cm., Totale hoogte 13cm., ca. 965 gr. samen. Cond.:U

2 Kandelaars, dames
Startprijs 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 800 EUR

Twee grote zilveren kaars kandelaren, vermoedelijk 18e eeuw, gemerkt met 13 lood voet mooi rondom bewerkt in barok stijl. 33.5x13.5x13.5cm., voeten zijn gevuld. Cond.:G

Hengselmand
Resultaat: 775 EUR

Grote ovale zilveren ajourgezaagde hengselmand op voet, 925/000, ca. 887gr. 33x22x15cm. Cond.: U

32 Delig bestek, Haags Lofje
Startprijs 750 EUR

Zilveren 32-delig tafel-en dessertcouverts, 835/000, model Hollands glad met lofje op achterzijde. Voorzien van diverse jaarletters en meestertekens. Ca. 1660 gr., Cond.:U

Zilv. tafelopzet
Startprijs 750 EUR

Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...

Zilveren bokaal
Startprijs 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Wijnkan + Onderschotel
Startprijs 725 EUR

Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...

Zilveren bestek
Resultaat: 665 EUR

Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...

Zilveren theeservies
Resultaat: 660 EUR

Zeer mooi en compleet 6-delig Hollands zilveren theeservies met parelmotief op comfoor met theezeefje aan tuit, staand op dienblad met zilveren rand 835/000, Grootkeur, gemaakt vanaf 1926, van Kempen,...

Kovsch
Startprijs 625 EUR

Russisch zilveren kovsch met vuurvergulde binnenkant en aan de buitenkant versierd met cloisonne, 84 solotniks ( 875/000 zilver, Rusland). Totaal gewicht 44gr., L.8cm., Cond.:U

2 Engelse borden
Startprijs 625 EUR

Twee Engels sterling zilveren borden met brede florale rand en dierafbeelding in het midden, 925/000, Samen ca. 473 gr., ø 22cm. Cond.:U