Engelse Early Victoriaanse speeltafel/naaitafel ca. 1840. Prachtig ingelegd uitklapbaar blad met diverse spelmogelijkheden, daaronder een lade voor naaigerei etc. Daaronder weer een uitschuifbare wolhouder. Compleet in wortelnoten fineer uitgevoerd met bandintarsia in zeer goede originele staat (minimale fineerschade) 73x67x40cm.