Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Muziekautomaat met platen 4024
Muziekautomaat met platen
Startprijs 5.500 EUR
Kabinet 4229
Kabinet
Startprijs 2.200 EUR
Empire kast 4015
Empire kast
Startprijs 1.800 EUR
Mahonie kabinet 4007
Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR
Eiken tweedeurs kast 4219
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

Resultaat:

1.600 EUR

Wortelnoten porseleinkast 4103
Wortelnoten porseleinkast
Startprijs 1.275 EUR
Vitrinekast 4022
Vitrinekast
Startprijs 1.250 EUR
Zeldzaam damesbureau 4048
Zeldzaam damesbureau
Startprijs 1.000 EUR
Kabinet 4228
Kabinet
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Barokkast Duits 4056
Barokkast Duits

Resultaat:

850 EUR

Bonheur 4011
Bonheur
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Barok commode 4002
Barok commode

Resultaat:

760 EUR

Secretaire 4012
Secretaire
Startprijs 750 EUR
Partnerdesk 4016
Partnerdesk
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Ingelegde kist 4222
Ingelegde kist

Resultaat:

600 EUR

Engelse secretaire ca. 1900 4068
Engelse secretaire ca. 1900
Startprijs 600 EUR
Naai/Speeltafel Engels 4053
Naai/Speeltafel Engels
Startprijs 600 EUR
Commode, Biedermeier stijl 4025
Commode, Biedermeier stijl
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Piedestal, Atlasfiguur 4000
Piedestal, Atlasfiguur

Resultaat:

1.150 EUR

Ingelegde secretaire 4081
Ingelegde secretaire
Startprijs 580 EUR
Mahonie bureau 4223
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Secretaire, Louis Philippe 4155
Secretaire, Louis Philippe

Resultaat:

725 EUR

Penant 4067
Penant
Startprijs 500 EUR