Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdammer 3501
Amsterdammer

Resultaat:

8.500 EUR

Amsterdams staand horloge 3518
Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR
Grote klok 3549
Grote klok
Startprijs 4.500 EUR
Pendule met kind 3503
Pendule met kind
Startprijs 3.000 EUR
Bronzen pendule, putti 3500
Bronzen pendule, putti
Startprijs 3.000 EUR
Lenzkirch, pendule stel 3544
Lenzkirch, pendule stel
Startprijs 2.500 EUR
Engelse tafelklok, 8 bellen 3542
Engelse tafelklok, 8 bellen
Startprijs 2.500 EUR
Pendule, 3 putti 3514
Pendule, 3 putti
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Staande klok 3506
Staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

Skeletklok onder stolp 3564
Skeletklok onder stolp
Startprijs 1.800 EUR
Vergulde pendule 3504
Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR
Vuurvergulde zuilenpendule 3594
Vuurvergulde zuilenpendule
Startprijs 1.400 EUR
Empire pendule, Romein 3598
Empire pendule, Romein
Startprijs 1.300 EUR
Pendule, soldaat 3596
Pendule, soldaat
Startprijs 1.300 EUR
Empire pendule 3511
Empire pendule
Startprijs 1.250 EUR
Klok met stolp 3592
Klok met stolp
Startprijs 1.200 EUR
Grote pendule 3524
Grote pendule
Startprijs 1.000 EUR
Pendule met putti 3517
Pendule met putti
Startprijs 1.000 EUR
Pendule, F. Böhler 3600
Pendule, F. Böhler
Startprijs 900 EUR
Pendule, mysterieus 3522
Pendule, mysterieus
Startprijs 900 EUR
Staande klok 3611
Staande klok
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schwarzwalder klok 3612
Schwarzwalder klok

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kortstaart 3602
Kortstaart

Resultaat:

700 EUR

Staande hoekklok 3561
Staande hoekklok
Startprijs 750 EUR