Antieke pendule, gesigneerd Friedrich Böhler Frankfurt. Op wijzerplaat en uurwerk gesigneerd met rondom porseleinen plaquettes, medaillons en prachtig sierwerk ca. 1870. 1 Plaquette heeft scheur 48x26x17cm. Cond.: R-G