Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande klok 3524
Staande klok

Resultaat:

500 EUR

Klokkenman 3525
Klokkenman
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Koekkoeks klok 3526
Koekkoeks klok

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Klok als polshorloge 3527
Klok als polshorloge

Resultaat:

70 EUR

Miniatuur klokje 3528
Miniatuur klokje
Startprijs 150 EUR
Stoel-schippertje 3529
Stoel-schippertje
Startprijs 275 EUR
Eikenhouten regelateur 3530
Eikenhouten regelateur
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Regelateur 3531
Regelateur

Resultaat:

40 EUR

Ingelegde lyra-klok 3532
Ingelegde lyra-klok
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Vaaspendule 3533
Vaaspendule

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Noten tafelklok 3534
Noten tafelklok

Resultaat:

120 EUR

Klok 3535
Klok
Startprijs 80 EUR
Pendule trommelaars 3536
Pendule trommelaars
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Warmink tafelklok 3537
Warmink tafelklok

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Pendule, Josephine 3538
Pendule, Josephine

Resultaat:

80 EUR

Pendule 3539
Pendule
Startprijs 2.000 EUR
Friesche stoelklok 3540
Friesche stoelklok
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Grote skeletklok 3541
Grote skeletklok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Klok 3542
Klok

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Junghans tafelklokje 3543
Junghans tafelklokje

Resultaat:

45 EUR

Wekker 3544
Wekker
Startprijs 90 EUR
Klokkast 3545
Klokkast
Startprijs 90 EUR
Regelateur 3546
Regelateur
Startprijs 150 EUR
Eiken beelden klok 3547
Eiken beelden klok
Startprijs 1.250 EUR