Antieke porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. Gemerkt Hütten Steinach. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha en kind in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 25 cm. In matige staat.
Zilveren collier met memory hanger, 835/000, in de vorm van een bol, welke open kan en waar o.a. foto's in kunnen. 60 cm. Grootte hanger 2x3cm. ca 22,6 gram. In goede staat.
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Hollandse grafiek op papier. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Freek. Tweede helft 20e eeuw. Havik en vlaamse gaai. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Grote Hollandse aardewerken geglazuurde Mobach Utrecht schenkkan. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.