This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee bronzen boeddha's
Result: 2.250 EUR

Bronzen eend van Evert den Hartog
Result: 1.600 EUR

Memento Mori kristalglazen schedel
Result: 1.000 EUR

Oude kristalglazen memento mori schedel. Transparant kwarts kristal. Matte oppervlakte. Afmeting: 11x15 x 9 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Denkende Romein
Result: 950 EUR

19e Eeuws antiek bronzen figuur door F. Barbediënne. 1810 - 1892. Denkende Romein. Mooie patina. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Result: 950 EUR

Antiek bronzen figurengroep op zwart marmeren basement door Hans Guradze, 1861 - 1922. Boer met paardenspan. Afmeting: 23 x 49 x 12,5 cm. In goede staat.

Nam Greb, Bronzen koffer/naakte vrouw
Result: 800 EUR

Antieke Weense bronzen erotische koffer met draaimechaniek door Nam Greb. 1861 - 1936. Liggende naakte vrouw. Verguld. Circa 1900. Afmeting: 12 x 4 x 6 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Twee vossen
Result: 700 EUR

Antieke bronzen figurengroep. Pierre Jules Mene, 1810 - 1879. Twee vossen geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 9 x 18 x 12 cm. In goede staat.

Twee Vlaamse gaaien van brons
Result: 600 EUR

Twee antieke gesigneerde Weense koud beschilderde bronzen Vlaamse gaaien. Gemerkt: Frans Xaver Bergmann. Afmeting: 7 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Houtgestoken koe door Fritz Buri
Result: 550 EUR

Antieke notenhouten gesneden koe met koebel. Gesigneerd door Fritz Buri. Circa 1920. Duitse School. Afmeting: 17 x 21 x 8 cm. In goede staat.

Twee antieke boekensteunen
Result: 500 EUR

Twee antieke boekensteunen met karibu's op marmeren basement. Gesigneerd v.d. Voorde. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

M. Dudzai?, Granieten sculptuur
Result: 425 EUR

Grote granieten sculptuur. Gesigneerd M. Dudzai? 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 47 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen olifant
Result: 400 EUR

Antieke bronzen olifant op onyx basement. Door S. Norga. Sylvain Norga, 1892 - 1968. Afmeting: 29 x 37 x 17 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van L. Gobert
Result: 400 EUR

Antiek Frans bronzen figuur door L. Gobert. Leon Gobert. 1869 - 1935. Satyr/satire op piedestal met naakte dame. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

18e - 19e Eeuws kerkelijk beeld, H 137 cm.
Result: 350 EUR

Groot 18e - 19e eeuws houtgestoken kerkelijk figuur. Heilige met kind. Latere beschildering. Verder in goede staat. Afmeting: H 137 cm.

Oosterse bronzen Shiva, H 40 cm.
Result: 325 EUR

Houtgesneden Balinees figuur, H 158 cm.
Result: 250 EUR

Groot houtgesneden Balinees figuur met traditionele klederdracht. 20e Eeuw. Afmeting: H 158 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 32 cm.
Result: 200 EUR

Antiek Oosters bronzen boeddha figuur (Tara) op lotusbloem. Shiva. 19e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur
Result: 200 EUR

Twee bronzen kraanvogels, H 40 - 80 cm.
Result: 190 EUR

Twee grote bronzen kraanvogels met groene patina. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 80 cm. In goede staat.

Bronzen olifant met drie koppen
Result: 170 EUR

Grote Oosterse bronzen olifant met drie koppen + figuren met scepters. Deels verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 36 x 33 cm. In goede staat.

Bronzen ballerina, H 39 cm.
Result: 160 EUR

Bronzen replica naar Degas. Balletmeisje/ballerina op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Terracotta buste, H 52 cm.
Result: 150 EUR

Terracotta buste Fleur de Lys. Gesigneerd Rodin. Austin prop inc. 1979. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Chinese sculptuur
Result: 150 EUR

Antiek Chinees yixing figuur. Gesigneerd. Circa 1900. Jongen bij theepot. Chip tuit. Afmeting: 19 x 23 x 13 cm. In goede staat.

Erotisch bronzen figuur, H 19 cm.
Result: 130 EUR

Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.