This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Colt revolver
Result: 700 EUR

Amerikaanse Colt. Gemerkt B.C. Cat 1544. Leeftijd? Incompleet. opengemaakt leermodel. Afmeting: L 34 cm. In redelijke staat.

Oosters kanon Lantanka, 1800
Result: 600 EUR

Oosters bronzen boardkanon. Lantanka met bewerking. Circa 1800. Borneo/Indonesië. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Trommelrevolver, L 22 cm.
Result: 500 EUR

Antiek gegraveerd trommelrevolver. David H 351 Breveté. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Duits vuursteen jachtgeweer, L 144 cm.
Result: 450 EUR

18e Eeuws Duits vuursteen voorlader jachtgeweer met benen sierstukken + gravering. Afmeting: L 144 cm. In goede complete staat.

Marokkaans vuursteengeweer, L 163 cm.
Result: 400 EUR

19e Eeuws Marokkaans vuursteen geweer met rijke bewerking + been. In goede complete staat. Afmeting: L 163 cm.

Lot jachtmessen, L 10 - 30 cm.
Result: 225 EUR

Groot lot oude/antieke jachtmessen et cetera. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 10 - 30 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische speer
Result: 200 EUR

Twee vroeg Indonesische speren. 18e - 19e Eeuw. Hardhout + ijzer + laag gehalte zilver. Afmeting: L 159 - 165 cm. In goede staat.

18e Eeuws pistool + beugel
Result: 200 EUR

18e Eeuws pistool met beugel + gravering op loop. Met merkteken. Naden in kolf + hout beschadigd. Mechanisme o.k. Originele patina. Afmeting: L 26 cm.

Lot dolken/jachtmessen
Result: 200 EUR

Groot lot diverse dolken + jachtmessen. Diverse merken. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Turkse karabijn, L 124 cm.
Result: 190 EUR

Antieke Turkse karabijn + bajonet. Ankara 1935 ASFA . Niet functioneel. Afmeting: L 124 cm. In goede staat.

Dajak blaaspijp + koker met pijlen
Result: 160 EUR

Lange ijzerhouten Dajak blaaspijp met koker en pijlen. Borneo. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 199 cm. In goede staat.

Jachtgeweer , L 110 cm.
Result: 150 EUR

19e Eeuws enkelloops voorlader jachtgeweer. Met gravering. Gesigneerd H. Nock. Originele patina. Afmeting: L 110 cm. In goede staat.

Jachtgeweer, L 120 cm.
Result: 150 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer. U.S.A. Henry Tomes & Co. New York. Afmeting: L 120 cm. In goede ongereinigde staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 114 cm.
Result: 150 EUR

Penvuur jachtgeweer
Result: 80 EUR

Twee antieke Duitse wapens
Result: 70 EUR