This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Gouden twintig dollar munt
Result: 2.500 EUR

Gouden Amerikaanse twintig dollar munt, Liberty head, 1850. 916/000, ca 33,4 gram.

Zeldzame smeedijzeren geldkist
Result: 1.300 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Duitse smeedijzeren geldkist met veel banden en origineel slot, sleutel, binnenvak met slot en sleutel. Goede bodem. Afmeting: 52 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Zeldzaam grote koperen bak Ø 179 cm.
Result: 1.300 EUR

Zeldzame, zeer grote industriële koperen bak. Midden 20e eeuw. Afmeting: H 85 x Ø 179 cm. In goede staat.

Franse vaas, H 67 cm.
Result: 1.000 EUR

Twee vuurvergulde oorvazen, H 35 cm.
Result: 750 EUR

Twee zeldzame vuurvergulde bronzen oorvazen. Empire. Circa 1810. Met drakenhengels, ranken en figuren. Ongereinigd. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

2 Gouden tientjes 1875/1912
Result: 600 EUR

Twee gouden tientjes, één uit 1875 met koning Willen de derde, en één uit 1912 met Koningin Wilhelmina. Totaal 13,4 gram. In goede staat.

Lot zilveren munten
Result: 600 EUR

Lot munten met o.a. zilveren guldens, ca 130, en rijksdaalders, ca 35. En 4 fl 10,- munten, rijksdaalders, guldens en diverse dubbeltjes en stuivers. Zilver ca 650 gram.

Zeldzame camee, 1880
Result: 550 EUR

Antieke, zeldzame vertegenwoordiger camee met diverse voorbeelden van gipsen cameeën. Circa 1880. Circa 50 stuks. Afmeting: 5 x 21 x 37 cm. In goede staat.

2x Studie model van gips
Result: 550 EUR

Twee jaren '30 hout met gipsen studie modellen. Mannelijke + vrouwelijke variant van de hazelaar. Door Louis M. Meusel Sonneberg, Duitsland. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Houten studie model
Result: 550 EUR

Jaren '30 houten met gips studie model. Mannelijke variant met varen. Door Robert en Reinhard Brendel, Breslau-Berlin, Duitsland. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Twee Franse cassolettes, H 48 cm.
Result: 550 EUR

Twee antieke Franse marmeren cassolettes met brons vergulde versiering. Onder andere; ramskoppen, kariatiden en guirlandes. Circa 1900. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Twee marmeren cassolettes
Result: 450 EUR

Twee 19e eeuwse marmeren cassolettes met brons vergulde monturen. Empire-stijl. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Marmeren zuil (wit)
Result: 450 EUR

Dajak schild, Borneo
Result: 425 EUR

Groot Borneo Dajak schild met beschildering. Front bijgeschilderd, verso origineel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 129 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Grote postzegel verzameling
Result: 425 EUR

Grote postzegelverzameling. Onder meer; Nederland post fris. Jersey + Guernsey + ruilalbums divers post fris + diverse dozen vol post fris (onder meer Guernsey + Nederland. In goede staat.

Zeldzaam goudleer behang fragment
Result: 400 EUR

17e - 18e Eeuws Hollands goudleer behang fragment. Bloemenvaas. In renaissance stijl. Oudere restauratie. Verso beschrijving veiling. Afmeting: H 81 x B 66 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse theekist
Result: 400 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse louis quinze theekist van notenhout. Met origineel slot + beslag. Florale marqueterie. Afmeting: 18 x 20 x 16 cm. In goede staat.

2x Marmeren lampenvoet, H 65 cm.
Result: 375 EUR

Twee marmeren lampenvoeten in de vorm van Korintische zuilen. 20 Eeuw. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

Ansichtkaart Elvis Presley + handtekening
Result: 375 EUR

Elvis Presley ansichtkaart met originele handtekening + envelop Memphis Tennessee, January 1970. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.

Franse likeurkelder
Result: 375 EUR

19e Eeuwse Franse boulle wortelnoten likeurkelder met originele karaffen en glazen. Eén glas beschadigd, één scharnier mist, verder in goede staat. Afmeting: 28 x 24 x 33 cm.

Bronzen kaarskandelaar, H 21 cm.
Result: 350 EUR

16e - 17e Eeuwse bronzen renaissance kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke hanglamp, 1900
Result: 350 EUR

Antieke vergulde messing hanglamp met 7-lichtpunten + glazen kappen een kapje mist. Circa 1900. Afmeting: 100 x Ø 79 cm. In goede staat.

Twee gietijzeren tuinvazen op console, H 110 cm.
Result: 325 EUR

Twee grote gietijzeren tuin-krater vazen op console. 20e Eeuw. Eén vaas randschade. Afmeting: H 110 cm. In redelijk/goede staat.

Drie oude violen
Result: 325 EUR

Drie oude violen. Divers. 1x Duitsland etiket, eerste helft 20e eeuw. 1x Antieke viool, ongemerkt. 1x Gemerkt Blessing, 20e eeuw. Afmeting: 57 - 60 cm. In goede staat.