Twee oude Chinese carrara marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Koud beschilderde bronzen tijger. 21e Eeuw. Afmeting: 11 x 21 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Acrobaat met jonglerende hond. Tweede helft 20em eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Dansende luitspeler. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Twee Oosterse bronzen boedha figuren. 1x Geisha. 1x Figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Maria beeld met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 128 cm.In goede staat.
Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek gietijzeren figuur. Napoleon Bonaparte. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Art Deco tafelblad van notenhout met decor van roofvogel boven berglandschap. Octagonaal. Circa 1930. Afmeting: 61 x 61 x 3 cm. In goede staat.
Vijf diverse Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 31 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.