This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Twee Chinese tempelleeuwen
Result: 130 EUR

Twee oude Chinese carrara marmeren tempelleeuwen. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Bronzen tijger
Result: 120 EUR

Koud beschilderde bronzen tijger. 21e Eeuw. Afmeting: 11 x 21 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Acrobaat
Result: 120 EUR

Bronzen figuur. Acrobaat met jonglerende hond. Tweede helft 20em eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 64 cm.
Result: 110 EUR

Groot bronzen figuur. Dansende luitspeler. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.

Bronzen beeldengroep
Result: 110 EUR

Oude bronzen beeldengroep met bachussen bij wijnton, op zwart marmeren basement. Gesigneerd A. Moreau. Echter, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

2x Bronzen boeddha figuren, H 19 - 25 cm.
Result: 100 EUR

Twee Oosterse bronzen boedha figuren. 1x Geisha. 1x Figuur in lotushouding. 20e Eeuw. Afmeting: H 19 - 25 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 128 cm.
Result: 100 EUR

Groot houtgesneden Maria beeld met polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: H 128 cm.In goede staat.

Bronzen figuur, Maria met kind
Result: 90 EUR

Antiek bronzen Maria met kind beeld. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Sculptuur, Napoleon
Result: 80 EUR

Antiek gietijzeren figuur. Napoleon Bonaparte. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Art Deco tafelblad, 1930
Result: 70 EUR

Art Deco tafelblad van notenhout met decor van roofvogel boven berglandschap. Octagonaal. Circa 1930. Afmeting: 61 x 61 x 3 cm. In goede staat.

Twee bronzen honden
Result: 70 EUR

5x Indonesische beelden
Result: 40 EUR

Vijf diverse Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 16 - 31 cm. In goede staat.

Vier bronzen boeddha figuren
Result: 40 EUR

Vier oude/antieke Oosterse bronzen boeddha figuren. Deels verzilverd/verguld. 20e Eeuw. Afmeting: H 11 - 16 cm. In goede staat.