This website uses cookies

56. Aprilveiling 2023

Auction on Thursday, April 13, 2023 from 10:00

Completed | Default auction

Lot Frans porselein
Result: 40 EUR

Drie antieke wandschotels Ø 34 - 40 cm.
Result: 40 EUR

Antieke theebus, 1900
Result: 40 EUR

Antieke porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor. Gemerkt Hütten Steinach. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: H 13 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese schotels Ø 9 cm.
Result: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 29,5 cm.
Result: 40 EUR

Chinese vaas, H 25 cm.
Result: 40 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha en kind in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 25 cm. In matige staat.

Zilveren collier met hanger
Result: 35 EUR

Zilveren collier met memory hanger, 835/000, in de vorm van een bol, welke open kan en waar o.a. foto's in kunnen. 60 cm. Grootte hanger 2x3cm. ca 22,6 gram. In goede staat.

Lot sieraden
Result: 35 EUR

Majolica petroleumlamp, H 58 cm.
Result: 35 EUR

Engels wandkastje, 1900
Result: 35 EUR

Duitse wandspinde, 1880
Result: 35 EUR

Twee Perzische kleden
Result: 35 EUR

Lot grafiek
Result: 30 EUR

Lot diverse Hollandse grafiek op papier. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 - 33 cm. In redelijk/goede staat.

Freek, Havik en vlaamse gaai
Result: 30 EUR

Twee Engelse dienbladen
Result: 30 EUR

Mobach schenkkan, H 25,5 cm.
Result: 30 EUR

Grote Hollandse aardewerken geglazuurde Mobach Utrecht schenkkan. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

3x Wedgwood borden
Result: 30 EUR