Diese Webseite verwendet Cookies

Januariveiling 2024

Versteigerung am Donnerstag, 11. Januar 2024 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Judith Braun, Bronzen sculptuur
Startpreis 700 EUR

Sculptuur op zuil, 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antiek albasten met rood marmeren figuur op piedestal. Naakte dame. Gesigneerd Rudolf Marcuse. 1878 - 1929. Circa 1900. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 60,5 cm.
Startpreis 120 EUR

Bronzen figuur, Zittende aap
Startpreis 2.500 EUR

Groot bronzen figuur. Zittende aap met lange staart. Art deco-stijl. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.

Buste 'David' , H 47 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Terracotta buste 'David'. Gemonteerd op antiek rood-marmeren basement. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Buste (composiet), H 45 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Composiet gegoten buste. Jugendstil stijl. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Vergulde Madonna
Ergebnis: 180 EUR

Grote oude vergulde houten Zuid Duitse of Italiaanse Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Bronzen figurengroep
Startpreis 500 EUR

19e Eeuwse bronzen figurengroep op originele houten console. Moeder met kind. Mooie gedetailleerde kwaliteit. Afmeting: 35 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Faun
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse bronzen faun. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Bronzen hond, Spaniël
Startpreis 150 EUR

Antiek brons gegoten Spaniël hond. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen bacchus
Startpreis 80 EUR

Bronzen bacchus met druiven, op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Aug. Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel, H 52 cm.
Ergebnis: 150 EUR

Grote bronzen art deco roofvogel op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Gesigneerd Skorzeny. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

18e Eeuwse piëta
Startpreis 70 EUR

Indonesisch beeld
Ergebnis: 70 EUR

Oud Indonesisch houtgestoken figuur. Gevecht met draak. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

Paar bronzen beelden, H 47 - 49 cm.
Startpreis 600 EUR

Paar bronzen beelden. 19e Eeuw. Jongen met castagnetten. Jongen met tamboerijn. Afmeting: H 47 - 49 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Ergebnis: 900 EUR

Grote gepatineerde bronzen dame, op zwart marmeren basement. Eva. Gesigneerd A. Rodin 1881, echter later !! Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt
Startpreis 2.200 EUR

Groot bronzen figuur. 20e Eeuw. Vrouwelijk naakt. Draagt de signatuur Lovet Lorski. Afmeting: 63,5 cm. In goede staat.

4x Weens brons
Ergebnis: 100 EUR

Vier delen antiek Weens brons. Diverse figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 11 cm. In goede staat.

Houten sculptuur (gesneden)
Ergebnis: 70 EUR

Oud Balinees teakhouten figuur in de stijl van Made Runda. Echter ongesigneerd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Kromdolk/Arabier met geweer
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse bronzen Arabier met voorlader + kromdolk. Gesigneerd op bodem. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Erotisch
Ergebnis: 170 EUR

Erotisch bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Antiek figuur, 1880
Startpreis 150 EUR

Antiek Frans of Engels compositie metalen figuur. Dorps omroeper. Circa 1880. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Startpreis 750 EUR

2 Bronzen aapjes
Startpreis 150 EUR

Twee bronzen apen. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.