Chinees porseleinen wijnkan met floraal/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinese bronzen boeddha zittende op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 35 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Zeldzaam Chinees Zitan houten kamerscherm met tekst + verso en front cloisonné decor van draken in golven plaquette. Restvergulding. Afmeting: 60 x 68 x 20 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vierkante vaas met drakenhengsels, cloisonné en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kang xi gemberpot met deksel. Met figuren + gelukstekens decor. Op houtgestoken console. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. (= zonder console + deksel). In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met houten deksel en met lange lijs in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met vogels in tuin decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam negen-delige antieke Chinees porseleinen cheng lung 'sweet meat' set met diverse kleuren en voorstellingen + teksten. Eén schaal haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 11 - 15 cm.
Chinese drie-delige jade medaillon set in originele doos. Gesigneerd. Diverse decors. Afmeting: 4 x 13 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Ghendi, schenkkan met tuindecor. In goede staat. 24 cm.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 34,7 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Eén kop haarlijn. Eén kop chip. Drie kopjes goed. Afmeting: H 3,5 x Ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine drakenbord met zes tekens bodemmerk. Voorzien van Christie's sticker. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose borden met floraal/feniks decor. Enkele minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen familie verte knobbelvaas met bloemen/vlinder decor. Chips onderrand. Afmeting: H 24 cm. In redelijk/goede staat.