Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kapitale boekenkast, 1880
Ergebnis: 1.800 EUR

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 1.500 EUR

Secretaire, 1830
Ergebnis: 1.000 EUR

Vroeg 19e eeuws Duits biedermeier secretaire met opstand, van mahoniehout. Met intarsia en mooi ingelegd binnenleven. Gerestaureerd. Circa 1830. Afmeting: 200 x 90 x 45 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollandse wortelnoten barok porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 169 x 100 x 35 cm. In goede staat.

18e Eeuws noten barok kabinet
Ergebnis: 550 EUR

Willem III bonheur, 1860
Ergebnis: 500 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten Willem III bonheur-vitrine opzetkast met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 215 x 130 x 55 cm. In zeer goede originele staat.

Archiefkast
Ergebnis: 450 EUR

Antieke eikenhouten archiefkast met toldeuren ca 1900. In goede originele staat. 229x132x50cm.

Eiken kabinet, 1800
Ergebnis: 450 EUR

Boeren servieskast
Ergebnis: 429 EUR

Wortelnoten kabinet, 1760
Ergebnis: 400 EUR

18e Eeuws Hollands louis quinze wortelnoten kabinet met bronzen beslag. Circa 1760. Lichtschade. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 190 x 70 cm.

Frans jachtbuffet, 1880
Ergebnis: 400 EUR

19e Eeuws Frans eikenhouten jachtbuffet. Henry Deux. Circa 1880. Drie-delig met ranken, wildvoorstellingen en getorste zuilen. Afmeting: 231 x 125 x 55 cm. In goede staat.

Zeldzame 8-delige stoelenset, 1880
Ergebnis: 400 EUR

Zeldzame 8-delige Duitse stoelenset van eikenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Recentelijk nieuw gestoffeerd. Afmeting: 105 x 130 cm. In goede staat.

Deense design bureautafel
Ergebnis: 400 EUR

Deense design bureautafel met lades, gemaakt van hardhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 160 x 80 cm. In goede staat.

Franse vitrinekast, 1880
Ergebnis: 400 EUR

Mahoniehouten boekenkast, 1800
Ergebnis: 375 EUR

Originele mahoniehouten empire boekenkast met volle zuilen en messing capitellen. Circa 1800. Afmeting: 152 x 103 x 51 cm. In goede staat.

Antieke kist, 1860
Ergebnis: 375 EUR

Antieke Duitse Münsterlander eiken frontstollen kist met vlinderslot en smeedijzeren beslag. Circa 1680. Oudere restauratie. Afmeting: 82 x 64 x 151 cm. In goede staat.

Franse eiken commode
Ergebnis: 375 EUR

Grote 19e eeuwse Franse commode van eikenhout met vijf lades. Afmeting: 111 x 57 x 108 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten commode
Ergebnis: 375 EUR

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Duitse wortelnoten vitrinekast met lade, twee deuren en snekken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 189 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Antieke vitrinekast
Ergebnis: 350 EUR

Antieke Duitse kersenhouten biedermeier vitrinekast. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afemting: 115 x 102 x 31 cm. In goede staat.

Armleunstoen, 1880
Ergebnis: 350 EUR

19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 116 x 66 x 75 cm. In goede staat.

Antieke vertico, 1900
Ergebnis: 350 EUR

Klein wortelnoten linnenkabinet
Ergebnis: 350 EUR

2 Stoelen + tafel (Schwarzwald)
Ergebnis: 350 EUR