Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Interieur met vrouw
Ergebnis: 1.900 EUR

Lucebert, Djins
Ergebnis: 1.500 EUR

Lucebert, Vrienden
Ergebnis: 1.400 EUR

E.B. van Dulmen Krumpelman, Rosse buurt in Amsterdam
Ergebnis: 1.300 EUR

Pol Dom, Stilleven met Franse lectuur
Ergebnis: 1.100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven met Franse lectuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 55 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Boslaan
Ergebnis: 1.000 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989. Groot werk. Abstracte voorstelling. 1977. Titel: Boslaan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 150 x B 110 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Heilige Antonius
Ergebnis: 1.000 EUR

Pol Dom, Ville France
Ergebnis: 950 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Franse kustplaats, Ville France. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twents landschap met pinken bij hek
Ergebnis: 950 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937 (Enschede). Twents landschap met pinken bij hek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Henri Christian Pieck, Stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 950 EUR

Henri Christian Pieck. 1895 - 1972. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.

10x Andy Warhol, Campbell's Soup II
Ergebnis: 850 EUR

10x Andy Warhol. Campbell's Soup II. Nadruk. Published by Sunday & Morning. Lithografieën op papier. Afmeting: H 90 x B 61 cm. In goede staat.

Pol Dom, Viool speelster
Ergebnis: 850 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Viool speelster. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Ergebnis: 850 EUR

Zeer groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Geen titel. Groen/wit/blauw/zwart. Olieverf op linnen. Afmeting: H 196 x B 135 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stilleven
Ergebnis: 800 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven op schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 92 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret Elise Dom
Ergebnis: 800 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret Elise Dom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 57 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Ergebnis: 800 EUR

Zeer groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract en kleurrijk. Geen titel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 205 x B 140 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Elegante dame leest lectuur
Ergebnis: 750 EUR

Pol Dom, Dochter van Pol Dom bij venster
Ergebnis: 650 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Dochter Pol Dom bij venster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 74 x B 54 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, My table
Ergebnis: 650 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 - 1989. Abstract werk. 1982. Olieverf op linnen. Titel: My table. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Corneille, Houten sculptuur
Ergebnis: 650 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Houten sculptuur. Beschilderd. Naakte dame met kat. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Ergebnis: 650 EUR

Eef de Weerd. 1926 - 1989. Pastelkleurige abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Scheveningen
Ergebnis: 600 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kleurrijke figurenvoorstelling
Ergebnis: 600 EUR

Lithografie. Onduidelijk gesigneerd. Nr. 10/100. Kleurrijke figurenvoorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.

H.J. Wijngaard, Riviergezicht, de IJssel bij avond met boten
Ergebnis: 550 EUR

H.J. Wijngaard. 1922 - 2012. Riviergezicht, de IJssel bij avond met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.