Diese Webseite verwendet Cookies

56. Aprilveiling 2023

Versteigerung am Donnerstag, 13. April 2023 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese wijnkan, H 27,5 cm.
Ergebnis: 84.000 EUR

Chinees porseleinen wijnkan met floraal/perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese bronzen boeddha
Ergebnis: 27.500 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese bronzen boeddha zittende op lotusbloem. Met restvergulding. Afmeting: 35 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Chinese yixing theepot Ø 7,5 cm.
Ergebnis: 10.000 EUR

Zitan houten kamerscherm
Ergebnis: 7.500 EUR

Zeldzaam Chinees Zitan houten kamerscherm met tekst + verso en front cloisonné decor van draken in golven plaquette. Restvergulding. Afmeting: 60 x 68 x 20 cm. In goede staat.

Amsterdamse staande klok, H 275 cm.
Ergebnis: 6.500 EUR

Chinese bronzen vaas, H 27,6 cm.
Ergebnis: 6.000 EUR

Chinese bronzen vierkante vaas met drakenhengsels, cloisonné en restvergulding. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,6 cm. In goede staat.

Serie 18e eeuwse apothekerspotten (13x)
Ergebnis: 5.000 EUR

Zeldzame grote serie van dertien stuks 18e eeuwse Delftse mangaankleurige apothekerspotten. Vijf randschades. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Franse olifantenpendule
Ergebnis: 4.500 EUR

Chinese gemberpot Ø 20 cm.
Ergebnis: 4.250 EUR

Chinees porseleinen kang xi gemberpot met deksel. Met figuren + gelukstekens decor. Op houtgestoken console. Afmeting: H 21 x Ø 20 cm. (= zonder console + deksel). In goede staat.

Lot Franse apothekerspotten
Ergebnis: 3.500 EUR

Chinese theebus, H 19 cm.
Ergebnis: 3.000 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met houten deksel en met lange lijs in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 35 cm.
Ergebnis: 2.750 EUR

Twee grote Chinees porseleinen schotels met vogels in tuin decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

Tennisarmband met diamant
Ergebnis: 2.500 EUR

Gouden twintig dollar munt
Ergebnis: 2.500 EUR

Gouden Amerikaanse twintig dollar munt, Liberty head, 1850. 916/000, ca 33,4 gram.

Chinese 'Sweet meat' set
Ergebnis: 2.500 EUR

Zeldzaam negen-delige antieke Chinees porseleinen cheng lung 'sweet meat' set met diverse kleuren en voorstellingen + teksten. Eén schaal haarlijn, verder in goede staat. Afmeting: 11 - 15 cm.

Twee bronzen boeddha's
Ergebnis: 2.250 EUR

3-Delig jade medaillon set
Ergebnis: 2.250 EUR

Chinese drie-delige jade medaillon set in originele doos. Gesigneerd. Diverse decors. Afmeting: 4 x 13 x 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese cloisonné oorvaas, H 19,5 x Ø 15 cm.
Ergebnis: 2.250 EUR

Breitling met UTC
Ergebnis: 2.000 EUR

Witgouden Omega horloge
Ergebnis: 2.000 EUR

24-Delig Chinees (mandarijn) servies
Ergebnis: 2.000 EUR

Chinese vaas, H 45,5 cm.
Ergebnis: 2.000 EUR

2 Delen zilver
Ergebnis: 1.900 EUR

Ongesigneerd, Interieur met vrouw
Ergebnis: 1.900 EUR