Antieke Chinees porseleinen Kantonese vaas met kostbaarheden/tekst decor. Bovenrand gelijmd. Afmeting; H 45 cm. In redelijke staat.
Vijf Oosterse/Chinese figuren van natuursteen/jade?. Divers. Draak + vaas + geisha + hippo + scepter. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Twee kleine Japanse Kutani dekselpotten met floraal/figuren/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen dekselvazen. Divers. 18e - 19e Eeuw. Twee vazen beschadigd, andere gaaf. Afmeting: H 10 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Tuin decor, haarlijn + chips. 1x Cheng Lung, landschap decor, haarlijnen. Afmeting: Ø 22 - 23,5 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin/koekoek decor + zes tekens bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 25,5 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen dikwandige kom met landschap decor. Afmeting: H 8 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese teabrick. Bewerkt met karaktertekens et cetera. 20e Eeuw. Chinees handels betaalmiddel. Afmeting: 23,5 x 18,5 x 2,1 cm. In goede staat.
Vijf Oosters/Chinese werken. Divers. Houtsnede, aquarellen + signaturen. Op papier + zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting; 25 - 55 cm. In goede staat.
Antiek 7-delig Japans Satsuma porseleinen theeservies met draken. Circa 1900. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese spekstenen kommen met pioenrozen decor. Beide kommen gelijmd. Afmeting: 6 x 13 x 12 cm. In redelijke staat.
Tien diverse antieke Japans porseleinen borden. Circa 1900. Handbeschilderd. Enkele chip. Afmeting: Ø 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke spekstenen Chinese hoogwaardigheidsbekleders. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen cheng lung schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha en kind in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Bovenrand schade. Afmeting: H 25 cm. In matige staat.