Houten bestekcassette met messing bestek + hardhouten grepen. Gemerkt Gallo. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 x 43 cm. In goede staat.
Drie messing miniatuurlijsten, ovaal, met repro. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse kurk landschap diorama's. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Antieke Zuid-Duitse tabakspijp met porseleinen kop + wildvoorstelling decor. Circa 1900. Bovenrand iets beschadigd. Afmeting: L 88 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote koperen kroonluchter in barokstijl 20e eeuw. Grootte 73xø110cm. In goede staat
19e Eeuwse majolica petroleumlamp met gebloemde kap. Kap gelijmd. Afmeting: H 58 cm. In redelijke staat.