Zoeken

Japanse lampenvoet, H 88 cm. 2025
Japanse lampenvoet, H 88 cm.
Startprijs 300 EUR
Antieke documentenkist 2071
Antieke documentenkist
Startprijs 275 EUR
Antieke Franse hanglamp 2172
Antieke Franse hanglamp
Startprijs 250 EUR
Marmeren zuil met brons 2085
Marmeren zuil met brons
Startprijs 250 EUR
Gegoten klokkenkast/paardenmenner 2352
Gegoten klokkenkast/paardenmenner
Startprijs 200 EUR
Antieke hanglamp + kapjes, 1900 2351
Antieke hanglamp + kapjes, 1900
Startprijs 200 EUR
Hanglamp + kapjes 2350
Hanglamp + kapjes
Startprijs 200 EUR
Vincent Strebelle, 10 Design stropdassen 2331
Vincent Strebelle, 10 Design stropdassen
Startprijs 200 EUR
2x Wandlamp met spiegel 2309
2x Wandlamp met spiegel
Startprijs 200 EUR
Scheikundig instrument 2262
Scheikundig instrument
Startprijs 200 EUR
Lot divers religieus antiek 2225
Lot divers religieus antiek
Startprijs 200 EUR
Antiquarisch boek 'Hedendaagse penningkunde' 1732 2145
Antiquarisch boek 'Hedendaagse penningkunde' 1732
Startprijs 200 EUR
Twee bronzen wandlampen, 1900 2114
Twee bronzen wandlampen, 1900
Startprijs 200 EUR
Italiaans ingelegd doosje 2070
Italiaans ingelegd doosje
Startprijs 200 EUR
Antieke parapluhouder 2230
Antieke parapluhouder
Startprijs 180 EUR
Schwarzwalder beer, 1900 2158
Schwarzwalder beer, 1900
Startprijs 180 EUR
2x Vergulde kandelaar 2104
2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR
2x Vergulde kandelaar 2103
2x Vergulde kandelaar
Startprijs 180 EUR
Antieke hoorn des overvloeds, 1890 2038
Antieke hoorn des overvloeds, 1890
Startprijs 180 EUR
Reservisten pijp 2028
Reservisten pijp
Startprijs 170 EUR
2x Tafelstuk van brons, 1900 2217
2x Tafelstuk van brons, 1900
Startprijs 160 EUR
Sputnik hanglamp Ø 45 cm. 2326
Sputnik hanglamp Ø 45 cm.
Startprijs 150 EUR
Bronzen design lamp, H 58 cm. 2318
Bronzen design lamp, H 58 cm.
Startprijs 150 EUR
Hoedendoos (groot) 2288
Hoedendoos (groot)
Startprijs 150 EUR