Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Wortelnoten topbureau, 1880 4017
Wortelnoten topbureau, 1880
Startprijs 4.000 EUR
Marqueterie bureau 4005
Marqueterie bureau
Startprijs 3.500 EUR
Mahonie secretaire, 1760 4064
Mahonie secretaire, 1760
Startprijs 2.500 EUR
Hoekkast met porseleinen plaquette 4226
Hoekkast met porseleinen plaquette
Startprijs 1.500 EUR
Mahonie kabinet 4279
Mahonie kabinet
Startprijs 1.200 EUR
18e Eeuwse kussenkast 4063
18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.000 EUR
Orgelgebogen porseleinkast, 1880 4003
Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startprijs 1.000 EUR
2-Delig wortelnoten topbureau 4043
2-Delig wortelnoten topbureau
Startprijs 950 EUR
Willem III vitrinekast. 1860 4024
Willem III vitrinekast. 1860
Startprijs 900 EUR
Orgelgebogen kabinet, 1750 4007
Orgelgebogen kabinet, 1750
Startprijs 900 EUR
Vitrinekast met kruisvoet 4011
Vitrinekast met kruisvoet
Startprijs 800 EUR
Wandtafel met leeuwenkoppen 4020
Wandtafel met leeuwenkoppen
Startprijs 750 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4196
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Hollands Louis Quinze secretaire 4124
Hollands Louis Quinze secretaire
Startprijs 700 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4130
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 600 EUR
Kersen vitrinekast 4018
Kersen vitrinekast
Startprijs 600 EUR
Vitrinekast (gebogen glas) 4055
Vitrinekast (gebogen glas)
Startprijs 550 EUR
Wortelnoten bureau, 1860 4139
Wortelnoten bureau, 1860
Startprijs 500 EUR
2x Houten piedestal met marmer 4108
2x Houten piedestal met marmer
Startprijs 500 EUR
Tafel met snijwerk 4054
Tafel met snijwerk
Startprijs 500 EUR
Mahonie secretaire (empire) 4000
Mahonie secretaire (empire)
Startprijs 500 EUR
Marokkaanse bijzettafel 4153
Marokkaanse bijzettafel
Startprijs 450 EUR
Art Deco pPartnerdesk, 1930 4146
Art Deco pPartnerdesk, 1930
Startprijs 450 EUR
Mahoniehouten boekenkast 4143
Mahoniehouten boekenkast
Startprijs 450 EUR