Zoeken

2x Empire kandelaar, H 59 cm. 2042
2x Empire kandelaar, H 59 cm.
Startprijs 3.400 EUR
Venetiaans figuur met dienblad 2022
Venetiaans figuur met dienblad
Startprijs 1.600 EUR
Pop Art paspop 2149
Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR
Pop Art paspop 2148
Pop Art paspop
Startprijs 1.000 EUR
Pietra Dura design pop 2060
Pietra Dura design pop
Startprijs 1.000 EUR
2x Venetiaans figuur 2329
2x Venetiaans figuur
Startprijs 900 EUR
Lüsterweibchen hanglamp 2255
Lüsterweibchen hanglamp
Startprijs 800 EUR
2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm. 2112
2x Franse kaarskandelaar, H 43 cm.
Startprijs 800 EUR
Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm. 2146
Gestoken (bijbelse) plaquette 43 x 39 cm.
Startprijs 700 EUR
Kleine Duitse kist, 1900 2353
Kleine Duitse kist, 1900
Startprijs 600 EUR
2x Antieke castolette, 1900 2322
2x Antieke castolette, 1900
Startprijs 500 EUR
Antieke theekist, 1800 2064
Antieke theekist, 1800
Startprijs 500 EUR
Sculte Twentse Whisky 4MB 2063
Sculte Twentse Whisky 4MB
Startprijs 500 EUR
2x Religieuze plaquette 2024
2x Religieuze plaquette
Startprijs 500 EUR
Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3 2062
Sculte Twentse Whisky 2MB Recipe 3
Startprijs 450 EUR
Paar marmeren zuilen 2007
Paar marmeren zuilen
Startprijs 450 EUR
Jardiniere (Frankrijk) 2301
Jardiniere (Frankrijk)
Startprijs 400 EUR
Anatomie figuur (man) 2153
Anatomie figuur (man)
Startprijs 400 EUR
Bronzen lamp, H 68 cm. 2332
Bronzen lamp, H 68 cm.
Startprijs 350 EUR
Likeurset in mahonie kist 2075
Likeurset in mahonie kist
Startprijs 350 EUR
Palissander (toilet)kist 2034
Palissander (toilet)kist
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse kerfsnede dekseldoos 2355
18e Eeuwse kerfsnede dekseldoos
Startprijs 300 EUR
Antieke Murano hanglamp, 1920 2327
Antieke Murano hanglamp, 1920
Startprijs 300 EUR
2x Putti kandelaar, H 55 cm. 2113
2x Putti kandelaar, H 55 cm.
Startprijs 300 EUR