Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Gouden beursbeugel aan tas 19
Gouden beursbeugel aan tas
Startprijs 1.800 EUR
4-Delig zilveren servies op dienblad 152
4-Delig zilveren servies op dienblad
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren relikwie, antiek 43
Zilveren relikwie, antiek
Startprijs 1.500 EUR
Zilveren koffieservies, 3 delig 55
Zilveren koffieservies, 3 delig
Startprijs 1.200 EUR
Zilveren set, 3-delig 94
Zilveren set, 3-delig
Startprijs 1.000 EUR
Zilveren tableau 84
Zilveren tableau
Startprijs 1.000 EUR
2 Zilveren kannen 64
2 Zilveren kannen
Startprijs 850 EUR
Grote zilveren haan 17
Grote zilveren haan
Startprijs 850 EUR
Zilveren soezenmand 107
Zilveren soezenmand
Startprijs 750 EUR
4-Delig zilveren theeservies 54
4-Delig zilveren theeservies
Startprijs 750 EUR
Zilveren doos met blauw glas 25
Zilveren doos met blauw glas
Startprijs 750 EUR
Zilveren schenkkan 151
Zilveren schenkkan
Startprijs 700 EUR
Zilveren dienschaal 125
Zilveren dienschaal
Startprijs 700 EUR
Zilveren dienblad 65
Zilveren dienblad
Startprijs 700 EUR
3-Delig zilveren servies 90
3-Delig zilveren servies
Startprijs 675 EUR
Zilveren theeservies, 4 delig 169
Zilveren theeservies, 4 delig
Startprijs 650 EUR
18e Eeuws glas op zilveren voet 261
18e Eeuws glas op zilveren voet
Startprijs 600 EUR
Zilveren koektrommel op onderschotel 202
Zilveren koektrommel op onderschotel
Startprijs 600 EUR
Zilveren koekdoos 63
Zilveren koekdoos
Startprijs 600 EUR
3-Delig zilveren koffieservies 13
3-Delig zilveren koffieservies
Startprijs 600 EUR
Staphorster bijbel met zilverwerk 129
Staphorster bijbel met zilverwerk
Startprijs 550 EUR
Zilveren brandewijnkom 108
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 500 EUR
Zilveren bel 50
Zilveren bel
Startprijs 500 EUR
Statenbijbel met zilver etc. 213
Statenbijbel met zilver etc.
Startprijs 475 EUR