Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Twee delen Chinees porselein 7179
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 300 EUR
Lot met 18 gesneden beeldjes (been) 7050
Lot met 18 gesneden beeldjes (been)
Startprijs 2.750 EUR
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm. 7099
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Startprijs 2.500 EUR
Koreaanse vaas met bamboe decor 7318
Koreaanse vaas met bamboe decor
Startprijs 2.000 EUR
Chinese vaas, Ø 26,7 cm. 7056
Chinese vaas, Ø 26,7 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm. 7082
Kapitale Chinese schotel Ø 39,4 cm.
Startprijs 1.700 EUR
Grote staande boeddha, H 204 cm. 7271
Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startprijs 1.650 EUR
Yixing theepot Ø 9 cm. 7239
Yixing theepot Ø 9 cm.
Startprijs 1.600 EUR
Bronzen boeddha 7057
Bronzen boeddha
Startprijs 1.600 EUR
Chinese vaas, H 40 cm. 7254
Chinese vaas, H 40 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm. 7232
Chinese schaal met draak Ø 27,2 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Chinese bronzen wierookbrander 7128
Chinese bronzen wierookbrander
Startprijs 1.500 EUR
Chinese schotel Ø 31,4 cm. 7083
Chinese schotel Ø 31,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Chinese vaas Ø 17,4 cm. 7077
Chinese vaas Ø 17,4 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Chinese vaas, H 40,8 cm. 7062
Chinese vaas, H 40,8 cm.
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen boeddha met vergulding 7117
Bronzen boeddha met vergulding
Startprijs 1.250 EUR
Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm. 7373
Chinese flambé vaas, H 30, 2 cm.
Startprijs 1.200 EUR
5-Delig Chin. kaststel 7317
5-Delig Chin. kaststel
Startprijs 1.200 EUR
2x Kanton olielamp, H 64 cm. 7135
2x Kanton olielamp, H 64 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Porseleinen boeddha 7114
Porseleinen boeddha
Startprijs 1.200 EUR
Chinese brushpot Ø 10 cm. 7601
Chinese brushpot Ø 10 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese godheid, 98 cm. 7498
Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese godheid, 98 cm. 7497
Chinese godheid, 98 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese godheid, 105 cm. 7496
Chinese godheid, 105 cm.
Startprijs 1.000 EUR