Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Tegeltableau, Maria 6065
Tegeltableau, Maria
Startprijs 100 EUR
6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm. 6066
6-Pas tegeltableau, 39 x 26 cm.
Startprijs 100 EUR
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.) 6070
Lot met diverse bloempot tegels (40 st.)
Startprijs 350 EUR
Lot Jugendstil tegels (150 st.) 6071
Lot Jugendstil tegels (150 st.)
Startprijs 750 EUR
Lot tegels (20 st.) 6072
Lot tegels (20 st.)
Startprijs 100 EUR
Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.) 6073
Lot Friese waterlandschap tegels (20 st.)
Startprijs 160 EUR
8x Ruiter tegel 6074
8x Ruiter tegel
Startprijs 100 EUR
Lot jugendstil ster tegels (77 st.) 6075
Lot jugendstil ster tegels (77 st.)
Startprijs 150 EUR
Lot tegels/licht blauw (150 st.) 6079
Lot tegels/licht blauw (150 st.)
Startprijs 700 EUR
8x Tulpentegel 6080
8x Tulpentegel
Startprijs 100 EUR
10x Landschap tegel 6082
10x Landschap tegel
Startprijs 100 EUR
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw 6085
18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Startprijs 275 EUR
13x Herder tegel 6086
13x Herder tegel
Startprijs 250 EUR
Lot tegels (27x) 6088
Lot tegels (27x)
Startprijs 80 EUR
Delfts tegeltableau (6-pas) 6090
Delfts tegeltableau (6-pas)
Startprijs 50 EUR
4x 4-Pas tegeltableau 6093
4x 4-Pas tegeltableau
Startprijs 180 EUR
Lot tegels (div.) 6096
Lot tegels (div.)
Startprijs 60 EUR
2x Tabakspot 6098
2x Tabakspot
Startprijs 80 EUR
Lot Duits porselein (4x) 6102
Lot Duits porselein (4x)
Startprijs 100 EUR
Porseleinen spiegel 6104
Porseleinen spiegel
Startprijs 100 EUR
Royal Copenhagen figuur 6105
Royal Copenhagen figuur
Startprijs 100 EUR
Jugendstil-stijl vaas, H 55 cm. 6106
Jugendstil-stijl vaas, H 55 cm.
Startprijs 180 EUR
K.P.M. porseleinen beeld 6107
K.P.M. porseleinen beeld
Startprijs 200 EUR
Meissen beeldengroep, 1880 6108
Meissen beeldengroep, 1880
Startprijs 650 EUR