Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met rode stenen 279
Zilveren ring met rode stenen
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring met zirconia 284
Zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Kavel divers zilver/sieraden 312
Kavel divers zilver/sieraden

Resultaat:

60 EUR

Aventurijncollier 338
Aventurijncollier
Startprijs 30 EUR
Set sieraden met parel 361
Set sieraden met parel
Startprijs 30 EUR
Zilveren brede ring met zirconia's Ti Sento 502
Zilveren brede ring met zirconia's Ti Sento
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Gouden Hanger High Heel Peeptoe 505
Gouden Hanger High Heel Peeptoe

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Spoorweg horloge 555
Spoorweg horloge

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Modern zilveren collier met lapis lazuli 583
Modern zilveren collier met lapis lazuli

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Set zilveren wayangsieraden wit 584
Set zilveren wayangsieraden wit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden Hanger High Heel Peeptoe 656
Gouden Hanger High Heel Peeptoe

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden Hanger High Heel Peeptoe 657
Gouden Hanger High Heel Peeptoe

Resultaat:

30 EUR

Zilveren ring met onyx, smaragd en robijn 701
Zilveren ring met onyx, smaragd en robijn
Startprijs 30 EUR
Zilveren armband Esprit 703
Zilveren armband Esprit
Startprijs 30 EUR
Grote zilveren broche met steen 704
Grote zilveren broche met steen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd. 733
Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd 734
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelcollier 819
Parelcollier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barnsteen halsketting 824
Barnsteen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Amber hanger, kever 828
Amber hanger, kever

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren broche met kleurstenen barnsteen 829
Zilveren broche met kleurstenen barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met 8-schakels 831
Zilveren armband met 8-schakels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van carneolen met zilveren slot 837
Collier van carneolen met zilveren slot

Resultaat:

30 EUR