Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse speeltafel 4299
Engelse speeltafel
Startprijs 40 EUR
Theetafel 4300
Theetafel
Startprijs 40 EUR
Displaytafel 4311
Displaytafel
Startprijs 40 EUR
mahonie louis phillip tafel 4325
mahonie louis phillip tafel
Startprijs 40 EUR
Glazen etageretafel met chroom 4151
Glazen etageretafel met chroom
Startprijs 50 EUR
Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst 4160
Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst 4161
Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Eikenhouten bijzettafel 4166
Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR
Bijzettafeltje met wangen 4177
Bijzettafeltje met wangen
Startprijs 50 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4190
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 50 EUR
mahonietafel omstreeks 1900 4232
mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR
Frans stoeltje 4245
Frans stoeltje
Startprijs 50 EUR
Chinese plantentafel 4304
Chinese plantentafel
Startprijs 50 EUR
Eethoek met 4 stoelen 4314
Eethoek met 4 stoelen
Startprijs 50 EUR
Antieke spiegel 4324
Antieke spiegel
Startprijs 50 EUR
Spiegel goudkleurige lijst 4327
Spiegel goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR
Schommelbed 4331
Schommelbed
Startprijs 50 EUR
Naaitafel 4095
Naaitafel
Startprijs 60 EUR
2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes 4141
2 Witte bijzettafeltjes met Queen Anne pootjes
Startprijs 60 EUR
Hoekkastje 4201
Hoekkastje
Startprijs 60 EUR
Ovale eettafel, omstreeks 1900 4206
Ovale eettafel, omstreeks 1900
Startprijs 60 EUR
3 notenhouten stoelen 4238
3 notenhouten stoelen
Startprijs 60 EUR
Voltaire armleunstoel 4275
Voltaire armleunstoel
Startprijs 60 EUR
Gestoken stoel 4283
Gestoken stoel
Startprijs 60 EUR