31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Ets, gezicht op Kampen 1531
Ets, gezicht op Kampen

20 EUR

Israelische ets 1532
Israelische ets
Startprijs 15 EUR
Schilderij, Duitse school 1533
Schilderij, Duitse school

15 EUR

Schilderij, schapen op hei 1517
Schilderij, schapen op hei

30 EUR

Landkaart en 2 etsen 1518
Landkaart en 2 etsen
Startprijs 20 EUR
B. Kaiser 1519
B. Kaiser
Startprijs 20 EUR
Webert 1520
Webert

20 EUR

Vincent, oleografie 1521
Vincent, oleografie

25 EUR

Papyrus schilderij 1522
Papyrus schilderij
Startprijs 20 EUR
Religieuze reproductie 1523
Religieuze reproductie
Startprijs 20 EUR
Francois Viccon 1524
Francois Viccon
Startprijs 20 EUR
Ets, Starenberg 1525
Ets, Starenberg

20 EUR

4 Litho's Duitsland 1526
4 Litho's Duitsland

30 EUR

Shoultz Carnoff 1527
Shoultz Carnoff

20 EUR

Schilderij, D. Hartveld 1528
Schilderij, D. Hartveld

35 EUR

2 Werken, winter en ree 1529
2 Werken, winter en ree

20 EUR

Schilderij Karl Müller 1530
Schilderij Karl Müller

30 EUR

Schilderij W.H.F Exmann 1510
Schilderij W.H.F Exmann

25 EUR

5 etsen Hamburg 1511
5 etsen Hamburg
Startprijs 25 EUR
Winterlandschap 1512
Winterlandschap

30 EUR

Onduidelijk gesig. Duitse School 1513
Onduidelijk gesig. Duitse School
Startprijs 25 EUR
Steendruk, Jan Wijnants 1514
Steendruk, Jan Wijnants

25 EUR

W. Lingenfelder?, stilleven 1516
W. Lingenfelder?, stilleven

25 EUR

Schilderij, Sören Vibery 1605
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 25 EUR