Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Plafondlamp petroleum 2514
2x Plafondlamp petroleum

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers 2475
Lot divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Delen tin 2139
3 Delen tin

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot koperwerk 2166
Lot koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Cakevormen 2183
2 Cakevormen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Oude brandweerspuit 2396
Oude brandweerspuit

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Briefweegschaal 2431
Briefweegschaal

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Delen historisme ca. 1880 2447
2 Delen historisme ca. 1880

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Engelse weegschaal 2474
Engelse weegschaal

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x crusifix 2477
2x crusifix

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
5 deel divers 2480
5 deel divers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Corpus Christie 2481
Corpus Christie

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Glas in lood lampje 2487
Glas in lood lampje

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Samovaar 2489
Samovaar

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse mahonie kapspiegel 2502
Engelse mahonie kapspiegel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Petroleumlamp 2117
3x Petroleumlamp

Resultaat:

20 EUR

7 Delen tin 2141
7 Delen tin
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Doos divers tin/plated 2142
Doos divers tin/plated

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
19e Eeuwse stoof 2179
19e Eeuwse stoof

Resultaat:

20 EUR

Messing schemerlamp met marmer 2379
Messing schemerlamp met marmer
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2 Chinees houten gezegsdragers 2384
2 Chinees houten gezegsdragers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lexicon Latino-Belgicum 2393
Lexicon Latino-Belgicum

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Doos diverse tropische schelpen 2399
Doos diverse tropische schelpen

Resultaat:

25 EUR

Ibelo tafelaansteker 2428
Ibelo tafelaansteker
Startprijs 20 EUR