Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette 5146
Bronzen plaquette
Startprijs 15 EUR
Klein beeld Indonesisch 5148
Klein beeld Indonesisch
Startprijs 30 EUR
Jugendstil borstbeeld van een dame 5035
Jugendstil borstbeeld van een dame
Startprijs 40 EUR
Drie bronzen beeldjes. 5161
Drie bronzen beeldjes.
Startprijs 40 EUR
4 Bronzen beeldjes 5164
4 Bronzen beeldjes
Startprijs 40 EUR
Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd 5060
Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Startprijs 50 EUR
Houten Mariabeeld 5100
Houten Mariabeeld
Startprijs 50 EUR
2 Bronzen figuren 5103
2 Bronzen figuren
Startprijs 50 EUR
Abstract bronzen figuur 5117
Abstract bronzen figuur
Startprijs 60 EUR
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen 5118
Bronzen plaquette, Laurenz Plannen
Startprijs 60 EUR
2 compositie metalen figuren 5143
2 compositie metalen figuren
Startprijs 60 EUR
Groot houten beeld 5160
Groot houten beeld
Startprijs 70 EUR
Bronzen boedha in tempel 5127
Bronzen boedha in tempel
Startprijs 75 EUR
Bronzen figuur, Wolfgang Frische 5079
Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startprijs 80 EUR
Bronzen boedha met schaaltje 5050
Bronzen boedha met schaaltje
Startprijs 90 EUR
Bronzen soldaat op skies 5107
Bronzen soldaat op skies
Startprijs 90 EUR
Beeld zittende edele heer 5029
Beeld zittende edele heer
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, man met zwaard 5032
Bronzen beeld, man met zwaard
Startprijs 100 EUR
Man met reddingsboei, overlay 5034
Man met reddingsboei, overlay
Startprijs 100 EUR
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald 5083
Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Startprijs 100 EUR
Bronzen plaquette, Keiler 5116
Bronzen plaquette, Keiler
Startprijs 100 EUR
Bronzen beeld, Beethoven 5155
Bronzen beeld, Beethoven
Startprijs 100 EUR
Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau 5067
Bronzen vrouw met hond, Art Nouveau
Startprijs 120 EUR
Bronzen Oosterse danseres 5095
Bronzen Oosterse danseres
Startprijs 120 EUR