Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Balmain horloge 803
Balmain horloge
Startprijs 650 EUR
3 Delen Meissen 6486
3 Delen Meissen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse Art Deco lamp 2028
Franse Art Deco lamp

Resultaat:

120 EUR

Porseleinen hondje 6479
Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Replica Egyptisch museumstuk 2021
Replica Egyptisch museumstuk

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
4 Delen speelgoed 3154
4 Delen speelgoed

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
AM Maat 14 3147
AM Maat 14

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote globus op standaard 2014
Grote globus op standaard

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinees blauw trekpotje 6050
Chinees blauw trekpotje

Resultaat:

200 EUR

2 Grote Chinese vazen, blauw/wit 6043
2 Grote Chinese vazen, blauw/wit
Startprijs 650 EUR
Verkocht
AM Haren wenkbrauwen 3140
AM Haren wenkbrauwen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zeer grote schotel, 18e eeuw 6036
Zeer grote schotel, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Fayence tulpensteker + apothekerspot 6450
Fayence tulpensteker + apothekerspot

Resultaat:

25 EUR

Zilveren brandewijnkom 325
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 120 EUR
Verkocht
4 Delftse borden, 18e eeuw 6443
4 Delftse borden, 18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

3 Delen aardewerk/porselein 6436
3 Delen aardewerk/porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire 6429
Katzhütte figuur + 2x Staffordshire

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Oude Minerva poppen 3104
6 Oude Minerva poppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lumo en Otto Dresse pop 3097
Lumo en Otto Dresse pop

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Steendruk 1510
Steendruk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Zilveren sauskommen 318
2 Zilveren sauskommen

Resultaat:

300 EUR

Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel 1503
Schilderij, G. Pannekoek van Bemmel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Armand Marseille 390 pop 3090
Armand Marseille 390 pop

Resultaat:

90 EUR

Grote drakenpot, Jia Jing 6000
Grote drakenpot, Jia Jing
Startprijs 3.000 EUR