28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Lalique vaasje 5524
Lalique vaasje
Startprijs 140 EUR
Glazen waarzeggersbol 5523
Glazen waarzeggersbol

150 EUR

Gekleurde platvis 5522
Gekleurde platvis

70 EUR

Swarovski uiltje 5521
Swarovski uiltje

30 EUR

Boheemse dekselschaal 5520
Boheemse dekselschaal
Startprijs 60 EUR
4 Delen Walther glas 5519
4 Delen Walther glas
Startprijs 100 EUR
3 Delen glas 5518
3 Delen glas

275 EUR

Vaas met gezicht 5517
Vaas met gezicht
Startprijs 85 EUR
3 Design flessen 5516
3 Design flessen

330 EUR

3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling 5515
3 Glazen 19e eeuw, wildvoorstelling

75 EUR

Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand 5514
Kristallen kaasstolp, gecontourneerde rand
Startprijs 60 EUR
Glazen vaas, Schneider 5513
Glazen vaas, Schneider
Startprijs 125 EUR
Grote blauwe glazen kandelaar 5512
Grote blauwe glazen kandelaar
Startprijs 100 EUR
Kristallen kandij / suikerstel 5511
Kristallen kandij / suikerstel
Startprijs 90 EUR
2 Waaierkristallen karaffen 5510
2 Waaierkristallen karaffen

80 EUR

Kunstwerk glas 5509
Kunstwerk glas

100 EUR

3 Glazen bollen, Royal Leerdam 5508
3 Glazen bollen, Royal Leerdam
Startprijs 80 EUR
Boheems kristallen karaf 5507
Boheems kristallen karaf
Startprijs 100 EUR
6 Jugendstil glazen coupes 5506
6 Jugendstil glazen coupes
Startprijs 120 EUR
Jugendstil glazen vaasje 5505
Jugendstil glazen vaasje

70 EUR

2 Tafellampen 5504
2 Tafellampen

110 EUR

Glazen Jugendstil bowlpot 5503
Glazen Jugendstil bowlpot
Startprijs 80 EUR
Boerenjongens set 5502
Boerenjongens set

60 EUR

Vergulde glazen bonbonniere 5501
Vergulde glazen bonbonniere

90 EUR