Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen buste vrouw 5060
Bronzen buste vrouw
Startprijs 80 EUR
Samac beeld met lamp 5059
Samac beeld met lamp
Startprijs 200 EUR
Wandplaat power 5058
Wandplaat power
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Bronzen beeld 5057
Bronzen beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Sculptuur van een hond 5056
Sculptuur van een hond

Resultaat:

40 EUR

Boekensteunen justitia 5055
Boekensteunen justitia
Startprijs 115 EUR
2 Beelden 5054
2 Beelden
Startprijs 50 EUR
Verguld bronsje, m 5053
Verguld bronsje, m
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Bronzen statige vogel 5052
Bronzen statige vogel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
2 Bronzen beeldjes (1x boeskool) 5051
2 Bronzen beeldjes (1x boeskool)

Resultaat:

30 EUR

3 Chinese bronzen figuren 5050
3 Chinese bronzen figuren
Startprijs 60 EUR
2 Samac beelden 5049
2 Samac beelden
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Bronzen valk 5048
Bronzen valk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, paard 5047
Bronzen beeld, paard

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Bronzen haan op houten sokkel 5046
Bronzen haan op houten sokkel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen man te paard, modern 5045
Bronzen man te paard, modern

Resultaat:

225 EUR

Beeldje, adelaar 5044
Beeldje, adelaar
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Beeldje, Alte Fritz 5043
Beeldje, Alte Fritz

Resultaat:

250 EUR

2 Bronzen eenden, Adrie de Waard 5042
2 Bronzen eenden, Adrie de Waard
Startprijs 80 EUR
Beeld/lamp, Smit 5041
Beeld/lamp, Smit
Startprijs 250 EUR
Bronzen beeld, jongen met trekzak 5040
Bronzen beeld, jongen met trekzak
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Bronzen discuswerper 5039
Bronzen discuswerper

Resultaat:

60 EUR

Figuur, S. Bernardini 5038
Figuur, S. Bernardini
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, boedha 5037
Bronzen beeld, boedha

Resultaat:

100 EUR