Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie damesbureau 4024
Mahonie damesbureau
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Tafeltje met draak 4023
Tafeltje met draak

Resultaat:

250 EUR

Eikenhouten kabinet 4022
Eikenhouten kabinet
Startprijs 750 EUR
Mahonie trumeau 4021
Mahonie trumeau
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wortelnoten barok vitrinekast 4020
Wortelnoten barok vitrinekast

Resultaat:

325 EUR

Franse jachtkast 4019
Franse jachtkast
Startprijs 200 EUR
Mahonie 4-laden commode 4018
Mahonie 4-laden commode
Startprijs 1.200 EUR
Mahonie Empire hekjeskabinet 4017
Mahonie Empire hekjeskabinet
Startprijs 2.800 EUR
Eiken 19e eeuwse kast 4016
Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Linnenpers 4015
Linnenpers

Resultaat:

350 EUR

Hollandse wortelnoten commode 4014
Hollandse wortelnoten commode
Startprijs 950 EUR
Duitse barok secretaire, 18e eeuw 4013
Duitse barok secretaire, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Louis Philip schrijfbureau 1870 4012
Louis Philip schrijfbureau 1870

Resultaat:

500 EUR

Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw 4011
Eikenhouten tweedeurs kast, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Notenhouten buffetkast 4010
Notenhouten buffetkast
Startprijs 450 EUR
Notenhouten buffetkast 4009
Notenhouten buffetkast
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Wortelnoten Grunder schrijftafel 4008
Wortelnoten Grunder schrijftafel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Tafel, 3-spant poot 4007
Tafel, 3-spant poot

Resultaat:

325 EUR

Rozenhouten chiffoniere met schrijflade 4006
Rozenhouten chiffoniere met schrijflade
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Barok tafel 4005
Barok tafel

Resultaat:

360 EUR

Eiken baroksecretaire 18e eeuw 4004
Eiken baroksecretaire 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Wortelnoten kabinet 4003
Wortelnoten kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Tafeltje Moor 4002
Tafeltje Moor

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Duitse kast, Ulm 4001
Duitse kast, Ulm

Resultaat:

700 EUR