28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Porseleinen servies 6481
Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR
Porseleinen vogel 6482
Porseleinen vogel
Startprijs 130 EUR
Twee borden grensovergang 6483
Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR
Serie Engelse borden 6484
Serie Engelse borden
Startprijs 50 EUR
Vaas, Hoechst 6485
Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR
3 Delen Meissen 6486
3 Delen Meissen
Startprijs 150 EUR
Antieke Chinese celadon kan 6487
Antieke Chinese celadon kan
Startprijs 150 EUR
Schilderij, C. J. de Vogel 1014
Schilderij, C. J. de Vogel

1.700 EUR

Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd 1037
Schilderij 18e eeuw, ongesigneerd
Startprijs 300 EUR
Mahonie staande klok 3672
Mahonie staande klok
Startprijs 1.800 EUR
Grunder kast 4281
Grunder kast
Startprijs 650 EUR
Eiken Renaissance kast 4142
Eiken Renaissance kast
Startprijs 1.500 EUR
Balmain horloge 803
Balmain horloge
Startprijs 650 EUR
Kavel divers zilver 804
Kavel divers zilver

50 EUR

Kavel diverse munten 2714
Kavel diverse munten

25 EUR

Zilveren portemonnee 8070
Zilveren portemonnee
Startprijs 60 EUR
Vervallen uit veiling 6489
Vervallen uit veiling
Startprijs 650 EUR