Antieke kopergeslagen bloempot met twee figurenvoorstellingen, 19e eeuws staande op leeuwenpoten.(bovenrand iets vervormd) 21x25øcm Cond:G
Eikenhouten 19e eeuws spinnewiel met haspel en hekel in goede staat 60-80cm.
Oude bronzen penning "1895 Societe industrielle De Mulhouse A. me Gustave Schaeffer Adreu fecit" ø6,7cm. Cond.: G
Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.
Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G
Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Elf oude wedgewood borden o.a Etruria Engeland, porte Dángeterre met florale decors (minimale chip mogelijk) 26,5ø cm Cond:G
Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Drie Japansen antieke vazen omstreeks 1900, een dekselvaas met bloemen en vogel(stukje Foohond af) en twee grote vazen met krijgers (minimale chips bovenrand) 23x26cm Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R
Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en en het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Zilveren vierkante broche, 830/000, met gravure van een kustafbeelding met Deense vlag. 2,5x2,5 cm, ca. 3.95 gr.
Twee groene cameeën, ovaal model met portet van een vrouwenhoofd. 12.5x18 mm en 12x16 mm
Collier van Malachietkralen. Een lang verlopend collier van malachiet, 7.5-18 mm, met tussen de kralen kleine groene glaskralen. Lengte 64 cm. Zonder sluiting.
Twee klederdracht sieraden, bestaande uit een riem en een tas/riemhanger. Beiden vervaardigd uit geelmetaal, voorzien van fraaie bewerkingen.
Brede zilveren ring, 925/000 met zirconia's. Brede ring met diverse banden en een soort rozet, bezet met veel zirconia's. Breedte ca. 1.9 cm. ø 56 ca. 8.9 gr.
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G