Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spang met zwarte steen
Startprijs 20 EUR

Ronde zilveren, 925/000, spang, ø 2.1mm, met haaksluiting en een onedele hanger met zwarte steen. ø spang 14 cm. Grootte hanger 40 mm.

Diverse zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR

Een lot met diverse zilveren sieraden bestaande uit 2 hangers, een bedel, 2 ringen, een oorring en een stukje ketting. Totaal ca. 17.2 gr.

Twee sierkurken
Startprijs 20 EUR

Sierkurk met staande man en gladde zilveren 835/000 sierkurk mr. J Köhler &Zn. Amsterdam 8-12cm

Zilveren oorhangers met fluoriet
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met fluoriet. Oorhangers met cabouchon geslepen fluoriet, 12x11 mm, met insluitsels, gezet in een fraaie gladde rand. Grootte 3.3x1.4 cm inclusief brisure. ca. 7 gr.

Zilveren oorhangers met amethist
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.

Armband van amethist
Startprijs 20 EUR

Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek

Zilveren trancheercouvert
Startprijs 20 EUR

Zilveren trancheercouvert, strakmodel, voorzien van monogramgravure. Voorzien van belastingteken voor vreemde werken. Cond R., 30-35 cm

Zeven delen zilver
Startprijs 20 EUR

Zeven delen zilver bestaande uit een suikerschep met getrembleerde bewerking en de bak in een schelpvorm, een vingerdoekring met dubbele filetrand met letter A MT: van Kempen en zonen Voorschoten, een...

Thee ei en suikerschep
Startprijs 20 EUR

Bijzonder plated thee ei met bajinetsluiting en getorste steel met knop, hierbij een zilveren suikerschep, steel bekroond met geemailleerd opengewerkt wapen"scarborouch'11-13cm Brimingham anno 1937 ca...

Antieke zilveren klontjestang
Startprijs 20 EUR

Antieke zilveren klontjestang met fraaie cartouche op de stelen (als nieuw) 5x12cm, 835/000. MT.: van Kempen Voorschoten, ca 1880, 27gr Cond:U

Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR

Zilveren roomlepel met opengewerkte florale haaksteel, 835/000 MT.: P. van Oostrom Schoonhoven anno 1938, ca. 14 gr 12cm Cond:U

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR

J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Sepia, L.E. Ferrier
Startprijs 20 EUR

L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G

Gravure, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G

B. Rosiak
Startprijs 20 EUR

Barbara Rosiak 1978, Venecja ets op papier.Cond:G

2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 20 EUR

Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G

Barometer
Startprijs 20 EUR

Antieke Schwarzwald houtgestoken barometer omstreeks 1900, met hertenkop en eikenblad decor, in goede staat. 48cm

Miniatuur, balkroon
Startprijs 20 EUR

Antieke miniatuur koperen Barok kroonluchter omstreeks 1900, in goede stat 7x7ø cm

2 Kannen en kookpot
Startprijs 20 EUR

Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G

Hengselvaas
Startprijs 20 EUR

Oude Chinese bronzen vaas met cloissone floraal decor en 2 hengsels 25cm. Cond.: G