Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Pixis
Startprijs 2.000 EUR

Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G

Choker GG briljant
Resultaat: 2.000 EUR

Choker GG 750/000,metr briljanten. Elegante choker bestaande uit ovale verlopende schakels met in het midden 11 schakels bezet met briljanten. ca 200 briljanten ca.1.30 ct W/SI. De choker is voorzien ...

Bronzen beeld, geliefden
Resultaat: 1.950 EUR

Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.

Sterkenburg
Startprijs 1.900 EUR

Peter Sterkenburg ( 1955 - 2000), olieverf op linnen, bomschuiten op straat 30x40cm. Cond.: G

5 rij collier bloedkoraal en parel
Startprijs 1.900 EUR

Collier met bloedkoraal en zoetwaterparel met groot antiek GG, 585/000, slot met bloedkoraal. Collier met 5 rijen met parels, ø 7,5 mm en bloedkoraal, ø7 mm, om en om bevestigd aan een grote ronde ant...

Empire kast
Startprijs 1.800 EUR

Noord Duitse mahoniehouten Louis Seize kast ca. 1780, uitneembaar met 2 lades. In uitstekende, recentelijk gerestaureerde staat 220x130x61cm.

Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR

Hollands empire kabinet ca. 1820, mahoniefineer op eiken. Op de lijseen platte halve zuilen en koperen vergulde capitellen. het meubel is in goede staat (paar dunne krimpnaden, geen fineerschade) 220x...

Skeletklok onder stolp
Startprijs 1.800 EUR

Prachtige grote Franse Louis Seize pendule ca. 1800 van vuurverguld brons met wit marmer onder glazen stolp. Bevat 8-daags uurwerk met touwtjesslinger en halfuurslag in zeer goede originele staat 47xø...

Ring, fantasie diam.
Startprijs 1.800 EUR

Ring GG 585/000 met bruine diamant. Strakke solitair ring met lichte fancy brown diamant. ca 1,00 crt. ca 3.15 gr ø 57

Ring, fantasie diam.
Startprijs 1.800 EUR

Ring GG 585/000 met grote fancy brown diamant.Strakke solitairring met grote fancy brown diamant, ca 1,00 crt. ca 2.7 gr. ø 56

Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Bijzondere grote vergulde bronzen Franse pendule ca. 1850 met putti, druivenranken, bokje en rocailles. Origineel 8-daags uurwerk met halfuur slag (uurwerk St. Marti). Mooie vergulding en in zeer goed...

Dienblad, samaritaan
Startprijs 1.750 EUR

Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...

Armband G op Z diamanten
Startprijs 1.700 EUR

Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm

Schilderij, interieur
Resultaat: 3.100 EUR

J.B. Madou 1852 (Jean Baptiste Madou 1796 - 1870), olieverf op paneel, oudere man maakt jonge vrouw het hof 34x45cm. Cond.: G

Jan te Wierik.
Startprijs 1.600 EUR

Jan te Wierik. '90, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren. 60x80cm., Cond.:G

Jan te Wierik
Startprijs 1.600 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, Fantasiefiguren, 70x100cm. Cond.G

Vaas, Kang Xi, 18e eeuw
Resultaat: 1.500 EUR

Chinees porseleinen antieke Kang Xi vaas met rondom landschapsdecor, figuren en boot. Gesigneerd en in goede staat 17xø14cm.

Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR

Grote bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een houtklover "pro Vitibus, Salon des Beaux Arts" van F. Rolard (Francois Rolard 1842-1912), mooie patina 65cm. Cond.: G

Statie
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg) met originele polychromie in goede staat 82x59x11cm.

Statie
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie (verf laat gedeeltelijk los) 84x59x12cm. Cond.: R-G

Statie, kerk uit Wurzburg
Startprijs 1.500 EUR

Vroeg 19e eeuws houtgestoken altaarstuk uit een Duitse kerk (omgeving Wurzburg). Statie, met originele polychromie in goede staat 84x58x10cm. Cond.: G

Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR

Noord Duitse 18e eeuwse barokkast met ossenkop, 2-deurs met lades. Kast is uitneembaar. In zeer goede originele staat met schuine hoeken, origineel slot en slotplaat. Woonkamer-klaar 227x165x65cm.

Vitrinekast
Resultaat: 1.600 EUR

Grote Hollandse Louis Quinze stijl notenhouten vitrine-opzetkast (porseleinkast) ca. 1910 met schappen, bronsbeslag, leeuwenpoten, bewerkte lijsten en mooi snijwerk in de koplijst. In goede originele ...

J. Helder, kersen verkoopster
Startprijs 1.500 EUR

Toegeschreven aan Johannes Helder ( 1842 - 1913 Utrecht), olieverf op paneel, de kersenverkoopster 55x43cm. Cond.: R-G