20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

Schilderij, Pixis 1007
Schilderij, Pixis
Startprijs 2.000 EUR
Choker GG briljant 9
Choker GG briljant

2.000 EUR

Bronzen beeld, geliefden 5003
Bronzen beeld, geliefden

1.950 EUR

Sterkenburg 1052
Sterkenburg
Startprijs 1.900 EUR
5 rij collier bloedkoraal en parel 76
5 rij collier bloedkoraal en parel
Startprijs 1.900 EUR
Empire kast 4015
Empire kast
Startprijs 1.800 EUR
Mahonie kabinet 4007
Mahonie kabinet
Startprijs 1.800 EUR
Skeletklok onder stolp 3564
Skeletklok onder stolp
Startprijs 1.800 EUR
Ring, fantasie diam. 551
Ring, fantasie diam.
Startprijs 1.800 EUR
Ring, fantasie diam. 530
Ring, fantasie diam.
Startprijs 1.800 EUR
Vergulde pendule 3504
Vergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR
Dienblad, samaritaan 96
Dienblad, samaritaan
Startprijs 1.750 EUR
Armband G op Z diamanten 101
Armband G op Z diamanten
Startprijs 1.700 EUR
Schilderij, interieur 1168
Schilderij, interieur

3.100 EUR

Jan te Wierik. 1160A
Jan te Wierik.
Startprijs 1.600 EUR
Jan te Wierik 1070A
Jan te Wierik
Startprijs 1.600 EUR
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw 6009
Vaas, Kang Xi, 18e eeuw

1.500 EUR

Bronzen houtklover 5008
Bronzen houtklover
Startprijs 1.500 EUR
Statie 5002
Statie
Startprijs 1.500 EUR
Statie 5001
Statie
Startprijs 1.500 EUR
Statie, kerk uit Wurzburg 5000
Statie, kerk uit Wurzburg
Startprijs 1.500 EUR
Eiken tweedeurs kast 4219
Eiken tweedeurs kast
Startprijs 1.500 EUR
Vitrinekast 4010
Vitrinekast

1.600 EUR

J. Helder, kersen verkoopster 1100
J. Helder, kersen verkoopster
Startprijs 1.500 EUR