Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot 8-kantig Kang Xi met floraal decor. Deksel heeft lichte randschade 10,5x13x9cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur
Resultaat: 400 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900 voorstellend 3 spelende kinderen met maskers (dansen), 1 handje los maar wel erbij 8x10x7cm.

Rijring Rensini DD
Resultaat: 395 EUR

Ring, GG/WG, 585/000, met briljant. Strakke ring, merk Rensini DD, met in hetr midden WG balkjes waartussen een briljant, 0.13 VSI/TW, is gezet. De WG balkjes zijn voorzien van kleine briljantjes pave...

Theo Swagemakers
Resultaat: 390 EUR

Theo Swagemakers 1977 (Tilburg 1898 - 1991), olieverf op paneel, stilleven met keramiek en citroen 40x49cm. Cond.: G

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Bloedkoraal collier 3 rij
Resultaat: 375 EUR

Collier, 3 rijen bloedkoraal met GG, 585/000 bloemvormige sluiting. De bloedkoralen zijn ø 4,4 mm en zijn bevestigd aan een sluiting, ø 14 mm, met in het midden een ronde bloedkoraal waar een bewerkt...

Naaisetje GG
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder mooi naaisetje, GG, 585/000 bestaande uit o.a. een vingerhoed, naaldenkoker, schaartje in houder, priem en rijgnaald. ca 29,7 gr. Alles in een etui.

Chris Snijders
Resultaat: 375 EUR

Chris Snijders ca. 1930, olieverf op linnen, Arabisch dorpsgezicht 35x53cm. Cond.: G

Gesign.E.Dücker
Resultaat: 375 EUR

Gesigneerd E. Dücker, olieverf op linnen, strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 53x35cm. Cond.: G

Franse vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Franse vitrinekast ca. 1880 met originele beschildering en volle zuilen met capitellen, snijwerk en facetgeslepen glas (ook in de zijkanten) 165x70x43cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Chinees
Resultaat: 375 EUR

Bronzen geisha met cloisonne ca. 1900 in goede originele staat 35cm. Cond.: G

Jugendstil tableau
Resultaat: 375 EUR

Groot Jugendstil tegeltableau ca. 1920 in diverse vormen te leggen. Bestaande uit; bovenrand met uitloopstuk (11x heel en 1x kapot), bovenrand (8x heel, 1x kapot), eindstuk (3x), verbindtegels (16x he...

Chinees beeld
Resultaat: 375 EUR

Groot Chinees porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend Chinese man met kind 47cm. Cond.: G

2 Chin. gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten; 1x met Chinese voorwerpen decor (Gaaf) 17xø13cm. en 1x met bloemendecor, deksel beschadigd 15xø12cm. Cond.: R

Chello
Resultaat: 360 EUR

Chello 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 110cm.

5-Delige presenteerset
Resultaat: 360 EUR

Vjf-delige 18e eeuwse Chinees porseleinen prsenteerset voor eten met divere figuren in landschapsdecor (1 deel gekramt en 1 chip), verder in goede originele staat 30x25x2cm.

Grote gemberpot
Resultaat: 360 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen voorraadpot met figuren in landschapsdecor (gesigneerd) 32xø23cm. Cond.: G

Grote vaas, Fam. Verte
Resultaat: 360 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 350 EUR

Schuitvormig Hollands zilveren 835/000 dienblaadje met ajourgezaagde rand, afgewerkt met parelrand. Grootkeur, MT.: J.M. van Kempen & Zonen, Voorschoten, ca. 272gr., 27x13x3cm., Cond.:U

Ring WG granaat briljant
Resultaat: 350 EUR

Ring, WG 585/000 granaten en briljant. De brede ring heeft 2 rijen met rond gefacetteerde granaten in zeer goede kleur. in het midden en aan de buitenranden zitten diverse briljanten. Totaal 0.52 crt....

14Kr Gouden breischede speld
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame antieke 14 karaats gouden breischede speld met graveerwerk. Nederlands gekeurd 1860, L. 5cm., ca. 3gr.

2 Zilveren kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde voet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U

Wim Bos, groot
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos (Rotterdam 1906 ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Kruseman
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd M. Kruseman (19e eeuw), olieverf op paneel, Hollands landschap met boerderij en figuren 34x27cm. Cond.: G

Jan van Vuuren
Resultaat: 350 EUR

Jan van Vuuren (1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, locomotiefhuisje Nunspeet 40x50cm. Cond.: G

W.A. Grondhout, fruitcoupe
Resultaat: 350 EUR

Willem Adrianus Grondhout (Dinxperlo 1878 - 1934 Den Haag), olieverf op linnen, stilleven met fruitcoupe 60x70cm. Cond.: G

Dali
Resultaat: 350 EUR

Salvador Dali lithografie nr. 8/295, The Three Sphinx of Bikini 1947 (met certificaat), litho op papier 60x47cm. Cond.: G

Gestoken stoel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...

Eiken commode ca. 1800
Resultaat: 350 EUR

Engelse eikenhouten 4-laden commode met origineel bronsbeslag 18e eeuw. In goede originele staat 84x86x34cm.

Tapijt
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.

Meissen putti
Resultaat: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Ivoren tempel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren Oosterse (mogelijk Chinese) tempel met boedha. Prachtig rondom bewerkt met draken en floraal decor, deurtje is er los bij, in zeer goede originele staat 23x10,5x8,5cm.

Groot tableau ca. 120 tegels
Resultaat: 350 EUR

Diverse Jugendstil tegels van een oude lambrisering ca. 1920 bestaande uit; 86 tegels met medaillon, 7 randtegels met witte rand onder en boven, 12x randtegel met witte rand en 11x randtgele met gebog...

Weense regelateur
Resultaat: 340 EUR

Weense gezwart houten 2-gewichten regelateur in originele staat ca. 1860 met decentrale secondenwijzer en originele kroon 116x40x13cm.

Chin. vaas, Fam Verte
Resultaat: 340 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Verte vaas met figurendecor van spelende kinderen ca. 1900 in goede staat 25x17cm.

Ivoren figuur
Resultaat: 340 EUR

Ivoren figuur 19e eeuw met ivoren sokkel. In goede originele staat (bij rechtervoet haarscheuren) 24cm.

Hangvitrine, 18e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.

3-Delig zilv. servies
Resultaat: 325 EUR

Drie delig zilveren servies: trekpotje, roomkan en hengselbakje, 835/000, versierd met dubbele parelranden,, begin 1900. MT.: Zilverfabriek Voorschoten NV., Voorschoten. Samen ca. 659 gr., scharnier b...

Kantonese schaal
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse Kantonese presenteerschaal op zilveren 835/000 gelobde vierkante voet rustend op vier pootjes. schaal ø 24.5 cm., H.17cm. Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 325 EUR

Engels sterling zilveren 925/000 kandelaar met rijkelijk bewerkte voet en kroon, Korintische zuil. H. 17cm., voet 8.5x8.5cm., Cond.:U

Klokkenstel Art Deco
Resultaat: 325 EUR

Frans 3-delig klokkenstel, gemaakt van 3 kleuren natuursteen en compositie metalen danseressen. Bronskleurig gepatineerd ca. 1920. In zeer goede originele staat met 8-daags Frans uurwerk 32x52x10cm.

Barok beeld, 18e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote 18e eeuwse putti met nog originele beschildering, vergulding en patina. Vermoedelijk Zuid Duitsland 50x20x13cm. Cond.: G

Restservies, Royal Doulton
Resultaat: 325 EUR

Prachtig exclusief Royal Doulton servies met gouddecor in Biedermeier stijl, decor Belvedere 20e eeuw. Bestaande uit; 3 presenteerschalen, 12 kopjes, 10 schoteltjes, 18 diepe borden, 17 grote borden, ...

Ivoren kaartenhouder
Resultaat: 325 EUR

Chinees ivoren bewerkte kaartenhouder. Gedetailleerd bewerkt met figuren, bloemen en landschapsdecor. Mooie kwaliteit 9x5x2cm. Cond.: G

Ring met diamanten
Resultaat: 310 EUR

Grote, royale goud op zilveren ring met langwerpige kop, bezet met 5 wat grotere en vele kleinere diamanten met oudslijpsel. De onderzijde is prachtig bewerkt. ø 54

Monogram M.K. 18
Resultaat: 310 EUR

Max Klinger? 1857 - 1920 (monogram MK 18, mogelijk Max Klinger), tekening op papier, portret 20x28cm. Cond.: G

Ring WG/GG diamant parel
Resultaat: 300 EUR

Ring WG/GG 750/000 met Tahiti parel en briljant. In de strakke Wg ring zit in het midden in een GG schotel een Tahiti parel Ø8.5mm, met aan weerszijden 5 royale briljanten in de hele breedte van de ri...

Zilveren dienblaadje
Resultaat: 300 EUR

Zilveren 835/000, dienblad. Markiesvormig, 31x18cm met een met de hand uitgewerkte opstaande rand met parelsbewerking. MT: J.Pd de Vries, Hoorn, Jaarletter: 1918 ca 379 gr. Cond. G

2 Mapjes Vaticaan
Resultaat: 300 EUR

Twee rood-blauw muntenmapjes Vaticaan Cond.: PR

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door Corn. Blaeu ca. 1630, ingekleurde gravure op papier 54x45cm. Cond.: G

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Johan Buning
Resultaat: 300 EUR

Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G

D.H.W. Filarski, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G

Lenzkirch vrijslinger
Resultaat: 300 EUR

Duitse eikenhouten Lenzkirch vrijslinger met originele kroon en tollen (tollen stukje af), Nr. 982896 (met half-uurslag). In goede originele staat 90x40x20cm.

Weense regelateur
Resultaat: 300 EUR

Grote Weense notenhouten Gustav Becker 2-gewichts regelateur met decentrale secondenwijzer. Originele kroon en tollen. In zeer goede originele staat 123x43x20cm.

Bronzen Afrikaans opperhoofd
Resultaat: 300 EUR

Bronzen Afrikaanse opperhoofd (20e eeuw?) in goede originele staat 52cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 300 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met floraal decor (1x oude haarlijn) 22xø10,5cm. Cond.: R-G

Chin. pors. tuitvaas
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen tuitvaas 18e eeuw of ouder. Diepblauw decor van bloemen met vogel. In zeer goede staat 17xø8cm.

5 Chin. kop&schotels
Resultaat: 300 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met figuren in tuin-decor (1 schotel extra). 1 Schotel met minimale chip, 1 kopje met chip en 1 kopje gelijmd 5,5xø12,5cm. Cond.: R-G

4 Miniatuur vaasjes/flesjes
Resultaat: 300 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen miniaturen; 2x flesjes met Chinese figuren (1 gesigneerd en stukjes gelijmd), 2x vaasjes met tuinmotief met vogel (1 chip) 6-9cm. Cond.: R-G

Bloemensteker, 19e eeuw
Resultaat: 290 EUR

Chinees keramieken bloemsteker met glazuur ca. 1900, gesigneerd 14xø13cm.

Bronzen fazanten
Resultaat: 288 EUR

Bronzen figuur gemaakt door Prof. Poertzel ( 1876 - 1963), voorstellend 2 fazanten op marmeren voet. Mooie originele patina en in zeer goede originele staat. 22x50x9cm.

Tafel + 6 stoelen
Resultaat: 280 EUR

Grote oude eikenhouten kloostertafel met 6 bijbehorende stoelen 20e eeuw. In goede staat 80x480x85cm. en 105x43x48cm.

Chinees beeld
Resultaat: 280 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 1e helft 20e eeuw, voorstellend een Chinese edelman. In goede originele staat 47cm.

Onyx collier, met citriensluiting
Resultaat: 275 EUR

Collier bestaande uit grote onyxkralen, 18 mm. Aan het collier zit een zilveren wisselsluiting, tonmodel, bezet met citrienen. Lengte 50 cm.

Ring + turkoois
Resultaat: 275 EUR

Klassiek bewerkte, GG 585/000, ring met slag. In het midden van de ring zit een rozet met 7 turkooissteentjes. ø 57. ca 7,2 gr.

Balinese School, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G

Gerard de Lairesse
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...

Fruitmachine
Resultaat: 275 EUR

Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.

Bronzen hoofd
Resultaat: 275 EUR

Groot bronzen hoofd 20e eeuw Afrikaans, in goede originele staat 41x17x22cm.

Ebbenhouten beeldje, been
Resultaat: 275 EUR

Oud Chinees ebbenhouten met benen figuur, voorstellend een man met groente 1e helft 20e eeuw 18cm. Cond.: G

Kroonluchter, Boheems kristal
Resultaat: 275 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Ivoren okimono, vis
Resultaat: 275 EUR

Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis (stok mist), gesigneerd. H.: 14cm. Cond.: R-G

3 Chinese vazen
Resultaat: 275 EUR

Drie Chinees porseleinen siervazen 2e helft 20e eeuw met bloemen- en vlinderdecor Cond.: G

Ivoren beeld, gesigneerd
Resultaat: 275 EUR

Prachtig antiek ivoren buste, gesigneerd Sambi Lopes. Voorstellend een Afrikaanse vrouw met speciale haardracht op houten sokkel 11x10x24cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Resultaat: 270 EUR

Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond....

Hein Hoppman
Resultaat: 260 EUR

Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G

Bureaustoel
Resultaat: 260 EUR

Oude Engelse bureaustoel met groen gecapituneerde zitting. Mahoniehouten armleuning en voet (voet op wieltjes) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 105x65x60cm.

Chin. trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met als decor Chinezen die een vaas dragen en vogels met bloemen. In goede originele staat 9x16xø9cm.

6 Chin. kop&schotels
Resultaat: 260 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met kustplaats-motief. 5 Schotels goed, 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijn en 2 kopjes met chip. 5,5xø11,8cm. Cond.: R-G

Bloedkoraalcollier, 4 rij GG slot
Resultaat: 250 EUR

Collier met 4 strengen zeer fijne bloedkoralen, tonnetjes model, aan een GG 585/000 antieke sluiting, ca 1870 .ø bloedkoraal 3 mm. Lengte 43 cm

Piet Bouter
Resultaat: 250 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G

Indisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

Houten geweren-standaard
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R

Grote regelateur
Resultaat: 250 EUR

Grote notenhouten Grunderzeit regelateur ca. 1880 van Junghans met originele kroon en tollen. In redelijke staat 110x48x19cm.

Grote rococo spiegel
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse handgestoken opengewerkte rococo spiegel in goede originele staat 133x110cm. Cond.: G

Vitrinekast met kuif
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Louis Philippe stijl vitrinekast 20e eeuw. Prachtig snijwerk en kroon. Zijkanten ook met glas, in uitstekende gerestaureerde staat 220x100x31cm.

Bronzen sculptuur
Resultaat: 250 EUR

Bronzen sculptuur op hardstenen voet. gepolijst en groen gepatineerd. Kunstenaar: Beelhouwer Ruurd Hallema Borne. Hoekje van voetstuk iets bijgewerkt, H.: 29cm. Cond.: G

Handspiegel met jade
Resultaat: 250 EUR

Oude Chinese handspiegel ca. 1930 met jade handvat en bewerking. Messing armatuur. Geheel in goede originele staat 27x9x1cm.

2 Pors. vazen, ca. 1900
Resultaat: 250 EUR

Twee grote antieke porseleinen siervazen ca. 1890 met goud- en (handbeschilderd) bloemendecor. Gemerkt met een N of Z. In goede originele staat 31x17x14cm.

Houten beeldje, ivoor
Resultaat: 250 EUR

Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met stok en vat op zijn rug 21cm. Cond.: G

Chin. pors. bord
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Japanse schotel gedecoreerd met bloemen op een vaas. rand gedecoreerd met diverse vakken met bloemen ø43cm. Cond.: G

4 Pors. borden 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschap-, herten- en floraal decor. geschulpte rand met minimale randschade 21,7x21,7cm. Cond.: G