Twee aparte Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw; 1x 18e eeuw, 8-kantig met goud/blauw en mangaankleur, minimale randschade 21,7x21,7cm. en 1x 18e-19e eeuw met rood floraal decor (gesigneerd (Cond.: G) ø21cm.