Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklokje 3596
Tafelklokje
Startprijs 70 EUR
Wekker ca. 1900 3597
Wekker ca. 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Brocot uurwerk 3598
Brocot uurwerk

Resultaat:

45 EUR

Boulle klokje 3599
Boulle klokje
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Uilen wekker 3600
Uilen wekker

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Frans klokje 3601
Frans klokje

Resultaat:

100 EUR

Comtoise met maanstand 3602
Comtoise met maanstand
Startprijs 250 EUR
Notenhouten BimBam 3603
Notenhouten BimBam
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse tafelklok 3604
Engelse tafelklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pendule met albast 3605
Pendule met albast

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pendule 3606
Pendule

Resultaat:

70 EUR

Engels staande klok 3607
Engels staande klok
Startprijs 600 EUR
Vuurvergulde pendule 3608
Vuurvergulde pendule
Startprijs 3.500 EUR
Keramiek klokkenstelletje 3609
Keramiek klokkenstelletje
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Klok met 2 gewichten 3610
Klok met 2 gewichten

Resultaat:

20 EUR

Vuurvergulde pendule 3611
Vuurvergulde pendule
Startprijs 700 EUR
Boulle klokje 3612
Boulle klokje
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schildklok 3613
Schildklok

Resultaat:

130 EUR

Staande klok 3614
Staande klok
Startprijs 800 EUR
Bronzen pendule 3615
Bronzen pendule
Startprijs 650 EUR
Klok, Joris en de draak 3616
Klok, Joris en de draak
Startprijs 650 EUR
Jugendstil pendule 3617
Jugendstil pendule
Startprijs 550 EUR
Jugendstil Cartelklok 3618
Jugendstil Cartelklok
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Zaans klokje 3619
Zaans klokje

Resultaat:

35 EUR