Januariveiling 2024

Veiling op donderdag 11 januari 2024 van 10:00

Judith Braun, Bronzen sculptuur 5024
Judith Braun, Bronzen sculptuur
Startprijs 700 EUR
Sculptuur op zuil, 1900 5025
Sculptuur op zuil, 1900

225 EUR

Staande boeddha, H 60,5 cm. 5026
Staande boeddha, H 60,5 cm.
Startprijs 120 EUR
Bronzen figuur, Zittende aap 5027
Bronzen figuur, Zittende aap
Startprijs 2.500 EUR
Buste 'David' , H 47 cm. 5028
Buste 'David' , H 47 cm.

120 EUR

Buste (composiet), H 45 cm. 5029
Buste (composiet), H 45 cm.

120 EUR

Vergulde Madonna 5030
Vergulde Madonna

180 EUR

Bronzen figurengroep 5031
Bronzen figurengroep
Startprijs 500 EUR
Bronzen figuur, Faun 5032
Bronzen figuur, Faun

50 EUR

Bronzen hond, Spaniël 5033
Bronzen hond, Spaniël
Startprijs 150 EUR
Bronzen bacchus 5034
Bronzen bacchus
Startprijs 80 EUR
Bronzen roofvogel, H 52 cm. 5035
Bronzen roofvogel, H 52 cm.

150 EUR

18e Eeuwse piëta 5036
18e Eeuwse piëta
Startprijs 70 EUR
Indonesisch beeld 5037
Indonesisch beeld

70 EUR

Paar bronzen beelden, H 47 - 49 cm. 5038
Paar bronzen beelden, H 47 - 49 cm.
Startprijs 600 EUR
Bronzen figuur, Dame 5039
Bronzen figuur, Dame

900 EUR

Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt 5040
Bronzen figuur, Vrouwelijk naakt
Startprijs 2.200 EUR
4x Weens brons 5041
4x Weens brons

100 EUR

Houten sculptuur (gesneden) 5042
Houten sculptuur (gesneden)

70 EUR

Kromdolk/Arabier met geweer 5043
Kromdolk/Arabier met geweer
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Erotisch 5044
Bronzen figuur, Erotisch

170 EUR

Antiek figuur, 1880 5045
Antiek figuur, 1880
Startprijs 150 EUR
18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm. 5046
18e Eeuws Maria beeld, H 44 cm.
Startprijs 750 EUR
2 Bronzen aapjes 5047
2 Bronzen aapjes
Startprijs 150 EUR