Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
382 Resultaten
Kavel: 1000

Ernst Albert Fischer Cörlin, Zwitserse blokhutten

Startprijs 600 EUR

Ernst Albert Fischer Cörlin. 1853 - 1932. Duitse School. Zwitserse blokhutten in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 68 x B 82 cm. In goede staat.


Kavel: 1001

Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat: 1.700 EUR

Jacob Gillig. 1636 - 1701. Visstilleven 17e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1002

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht

Startprijs 4.500 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Hollands strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1003

Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat: 1.500 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Landschap bij Drentse Aa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1004

N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat: 4.000 EUR

Kapitaal werk van Nicolaas van der Waaij. 1855 - 1936. Jugendstil voorstelling. Twee kinderen aan het baden bij beek met bloesemboom. Circa 1910. Olieverf op linnen. Maroufle. Afmeting: H 168 x B 99 c...


Kavel: 1005

D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat: 2.250 EUR

D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Hollands impressionistisch landschap met korenschoven en boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 75 cm. In goede staat.


Kavel: 1006

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap

Startprijs 400 EUR

C.A. van Assendelft. 1870 - 1945. Boer met zeis in korenschoven landschap. Pastel op papier. Afmeting: H 68 x B 56 cm. In goede staat.


Kavel: 1007

A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Resultaat: 500 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, vrouw en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 101 cm. In goede staat.


Kavel: 1008

Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat: 1.200 EUR

Hollandse School. Circa 1580. Figuren bij gebouw, taveerne? In originele ongerestaureerde staat, niet ingeschilderd. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 23,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat: 1.800 EUR

Frans Mortelmans. 1865 - 1936. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1010

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen

Startprijs 500 EUR

Pendant van Albert Verhoesen. 1806 - 1881. Twee koeienkoppen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1011

Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht

Resultaat: 400 EUR

Hans Richter Johansen. Duitse School. Circa 1920. Hollands havengezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.


Kavel: 1012

Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Resultaat: 250 EUR

Pendant. 17e - 18e Eeuw. Man met tabak en pijp + Man met bierpul. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20 x B 16,4 cm. In goede staat.


Kavel: 1013

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans architectonisch marqueterie schilderij met nature Morte Heilig figuur met aureool en engelen + tekst geschrift staat Romi. Paneel is met houtsoorten belijmd in architecton...


Kavel: 1014

Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam 16e eeuws Italiaans renaissance architectonisch marqueterie schilderij. Jezus deelt brood aan tafel. Paneel is met diverse houtsoorten belijmd in architectonische stijl en beschilderd. Ongere...


Kavel: 1015

Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum

Startprijs 900 EUR

Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1016

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij

Startprijs 400 EUR

Jan Altink, 1969. 1885 - 1971. Landschap met zandpad en boerderij. Houtskool op bruin papier. Afmeting: H 29 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1017

2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat: 950 EUR

2x Francis Swaine. 1720 - 1780. Zeldzaam werk!! Géén zeegezichten. Engelse School. Gesigneerd. Eén schilderij voorzijde + beide schilderijen Francis Swaine brandmerk. Landschappen met figuren en vee. ...


Kavel: 1018

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug

Startprijs 600 EUR

Jan van Vuuren. 1871 - 1941. Riviergezicht met huizen en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1019

Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat: 850 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1020

Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Resultaat: 500 EUR

Louis Willem van Soest. 1867 - 1948. Spaanse flamenco danseressen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.


Kavel: 1021

van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat: 250 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1022

Lucio Sarto, Dame op terras

Resultaat: 300 EUR

Lucio Sarto. 1950 - . 20e Eeuw. Dame op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1023

Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat: 900 EUR

Johan Haanstra, 1952. 1940 - . Portret Theo Wolvecamp. Wordt vermeld in toekomstige boek Haanstra. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1024

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996

Startprijs 400 EUR

Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996. Met ophangsysteem. Naar schilderij uit 1928 'Le peintre et son modele'. Afmeting: H 112 x B 96 cm. In goede staat.


Kavel: 1025

Carl Deiker, Korhoenders

Startprijs 600 EUR

Carl Deiker. 1879 - 1958. Duitse School. Winters landschap met korhoenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 110 cm. In goede staat.


Kavel: 1026

Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden

Resultaat: 550 EUR

Jo Schrijnder, 1941 Dwingelo. 1894 - 1968. Poldergezicht met opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Henk Schuring, Abstracte compositie

Startprijs 500 EUR

Henk Schuring. 1928 - . Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1028

Willem Cornelis Rip, Melktijd

Startprijs 400 EUR

Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1029

Eugene Brands, Sunrise

Resultaat: 850 EUR

Eugene Brands. 1913 - 2002. Sunrise. Gouache op papier. Afmeting: H 28,5 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1030

Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Ridder trekt zijn zwaard voor poort. Olieverf op linnen. Kleine beschadiging. Afmeting: H 96 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1031

2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames

Resultaat: 250 EUR

Pendant. Jose de Siguenza. Twee mondaine dames. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 16 cm. In goede staat.


Kavel: 1032

Evert Moll, Havengezicht

Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll, 1878-1955. Rotterdams havengezicht met vele boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1033

Emile Viegers, Bloempot met amarylis

Startprijs 450 EUR

Emile Viegers, 1945. 1921 - 1984. Stilleven. Bloempot met amaryllis. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1034

Jan Schoonhoven, Abstracte compositie

Resultaat: 750 EUR

Jan Schoonhoven, 1974. Nr. 82/190. Abstracte compositie. Zonder titel. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1035

R. Elzer, Bosgezicht

Startprijs 200 EUR

Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1036

Louis Hartz, Elegante dame in park

Startprijs 1.200 EUR

Louis Hartz. 1869 - 1935. Elegante dame in park. Olieverf op linnen.Herkomst collectie Sem Hartz zoon van Louis. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1037

German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Resultaat: 1.100 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser op het strand met vrouw en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1038

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens

Startprijs 300 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.


Kavel: 1039

Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden

Startprijs 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Toegeschreven aan Johannes Bosboom. Kerkgezicht te Leiden met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 57 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1040

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen

Startprijs 200 EUR

Toegeschreven aan H.J. van der Weele. 1852 - 1930. Paardenkar in de duinen. Ongesigneerd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 37 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen

Resultaat: 200 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1042

W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht

Resultaat: 200 EUR

W.J. Schütz. 1854 - 1933. Landschap met bosgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 24 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat: 2.000 EUR

Jacob Dietzler. 1785 - 1855. Kaub mit dem Pfalzgrafenstein und der burg Gutenfels, das Schloss in Koblenz und Festung Ehrenbreitstein. Olieverf op linnen. Behoeft restauratie. Afmetig: H 31 x B 54 cm....


Kavel: 1044

van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat: 350 EUR

van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1045

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten

Startprijs 1.000 EUR

A.L. Perk Fecit. Circa 1900. Strandgezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op linnen. mooi schilderij met prachtige lijst. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1046

J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Resultaat: 850 EUR

Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Landschap met boerderij, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 63 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1047

Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren

Resultaat: 350 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht met paardenkarren en figuren. Olieverf op linnen. Rechts onder voluit gesigneerd Cor Noltee.Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1048

Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren

Startprijs 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Herberg met middeleeuwse figuren op terras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 41 cm. In goede staat.


Kavel: 1049

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem

Startprijs 1.600 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw met kind en bloem. Mooie Italiaanse lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 59 cm. In goede staat.


Kavel: 1050

Jules Le Roy, Interieur met kittens

Resultaat: 1.530 EUR

Jules Le Roy. 1833 - 1865. Chique interieur met spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1051

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel

Startprijs 120 EUR

Jan Nolte. 1922 - . Boerderij in Overijssel. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 53 cm. In goede staat.


Kavel: 1052

Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat: 550 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven. Vaas met bloemen en Perzisch kleed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1053

W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat: 1.300 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1054

Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten

Startprijs 150 EUR

Marinus Zwart. 1882 - 1970. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 57 cm. In goede staat.


Kavel: 1055

M. Göth, Vaas met bloemen

Resultaat: 350 EUR

Maurice Göth. 1873 - 1944. Vaas met bloemen. Veere 1934. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1056

Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot

Resultaat: 400 EUR

Aris Knikker. 1887 - 1962. Zomers riviergezicht met zeilboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

Ben Viegers, Riviergezicht

Startprijs 150 EUR

Ben Viegers. 1886 - 1947. Riviergezicht met windmolen en zeilboten. Aquarel op papier. Vochtvlek. Afmeting: H 6 x B 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1058

Henk Lassche, Masker

Startprijs 250 EUR

Henk Lassche. 1948 -. Masker. Gouache op papier. Afmeting: H 43 x B 19,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1059

Henk Lassche, Tors

Resultaat: 180 EUR

Henk Lassche. 1948 - . Figuur. Titel: Tors. Gouache op papier. Afmeting: H 17 x B 13,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1060

Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. Begin 19e eeuw. Dame met wijnkruik en glas in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 31 cm. In goede staat.


Kavel: 1061

J. Strahn, Duits landschap

Resultaat: 150 EUR

Josef Strahn. Duitse School. 1904 - 1997. Duits landschap met boer, boerin, geit en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1062

M. Tytgat, Portret van heer met medailles

Resultaat: 375 EUR

Medard Tytgat. 1871 - 1948. Portret van een heer met medailles. Olieverf op linnen. Afmeting: H 95 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1063

E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht

Resultaat: 350 EUR

Elsa Wouterse van Doesburgh. 1875 - 1957. Tuingezicht met vele bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1064

Hessel de Boer, Zomers stadspark (impressionistisch)

Resultaat: 800 EUR

Hessel de Boer. 1921 - 2003. Zomers stadspark, impressionistisch. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.


Kavel: 1065

Ongesigneerd, Maria met kind

Resultaat: 500 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Religieus. Maria met kind. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 115 x B 90 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1066

Theodor Pixis, 17e-18e Eeuws interieur met figuren

Resultaat: 600 EUR

Theodro Pixis. 1831 - 1907. 17e - 18e Eeuws interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1067

Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat: 1.600 EUR

Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.


Kavel: 1068

R. San Miguel, Twee fruitverkoopsters op markt

Resultaat: 325 EUR

Roger San Miguel. 1940 - . Twee fruitverkoopsters op markt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1069

J. Stademan, Wintergezicht

Startprijs 350 EUR

J. Stademan. Hollandse School. Circa 1900. Wintergezicht met houtsprokkelaars en figuren in boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 54 cm. In goede staat.


Kavel: 1070

A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk

Resultaat: 450 EUR

Albert J. Temming, Utrecht 1942. Schevenings strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1071

Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat: 250 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.


Kavel: 1072

Willem de Klerk, Landschap met watermolen

Resultaat: 850 EUR

Willem de Klerk. 1800 - 1876. Landschap met watermolen. Enkele retouches. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 34 cm. In goede staat.


Kavel: 1073

Ongesigneerd, Portret dame

Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Portret dame. Sterk verpoetst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 54 cm. In matige staat.


Kavel: 1074

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht

Startprijs 580 EUR

Meeuwis van Buuren. 1902 - 1992. Zeegezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.


Kavel: 1075

Herman Brood, Gezicht

Resultaat: 300 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Nr. 14/50. Gezicht. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1076

S. Twint, Figuren en schepen bij dijk

Startprijs 150 EUR

S. Twint. 20e Eeuw. Figuren en schepen bij dijk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 44 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1077

Ongesigneerd, Havengezicht met boten

Startprijs 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1078

Wim Izaks, De adjudant en haar hond

Resultaat: 350 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1079

Wim Izaks, Abstract

Resultaat: 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. Abstracte figuratieve voorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: H 52 x B 63 cm. In goede staat.


Kavel: 1080

Wim Izaks, De manke

Startprijs 300 EUR

Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De manke. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1081

Hendrik Savrij, Hollands landschap

Startprijs 1.200 EUR

Hendrik Savrij. 1823 - 1907. Hollands landschap met vee en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 39 cm. In goede staat.


Kavel: 1082

Onduid. gesign., Kind op carousselpaard

Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Kind op carousselpaard. Gouache op papier. Afmeting: H 63 x B 48 cm. In goede staat.


Kavel: 1083

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen

Startprijs 150 EUR

Rob Lembaerts. Circa 1940. Kinderen voeren kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1084

E. Schröder, Portret hond

Resultaat: 2.250 EUR

E. Schröder. Duitse School. Circa 1930. Portret hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1085

Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias

Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.


Kavel: 1086

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham

Startprijs 150 EUR

Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. Samaritaan + Abrahams offer. Afmeting: 34 x 42 cm. In goede staat.


Kavel: 1087

Twee religieuze achter-glas-schilderijen

Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze achter-glas-schilderijen met Jezus Christus. Verf laat deels los. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 1088

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree

Startprijs 1.000 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Engelse of Duitse School. Bosgezicht met jager, jachthond en ree. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.


Kavel: 1089

10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat: 2.250 EUR

Tien lithografieën Campbell Soup II. Naar Andy Warhol. Printed by Sunday B. Morning. Litho op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.


Kavel: 1090

P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats

Startprijs 200 EUR

P. van Dinteren. 20e Eeuw. Landschap met boer en koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1091

Ikoon, 18e eeuw

Resultaat: 275 EUR

Groot 18e eeuws ikoon. Engel bij Maria. Olieverf op paneel. Stuk omlijsting mist. Afmeting: H 71 x B 48 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1092

Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen

Startprijs 2.000 EUR

Max Fritz. 1849 - 1913. Duitse School. Noord Duitse haven met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 95 cm. In goede staat.


Kavel: 1093

Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame

Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollande School. Brug bij de Notre Dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1094

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster

Startprijs 140 EUR

L. Jaarlinde. Tweede helft 20e eeuw. Dame bij kleermaakster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 22 cm. In goede staat.


Kavel: 1095

Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat: 600 EUR

Theo Wolvecamp, '70. 1925 - 1992. Abstracte compositie. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 16,5 x B 9 cm. In goede staat.