Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

M. Cockx, Naakt dame
Resultaat: 100 EUR

M. Cockx. Belgische School. 1930 - 2007. Naakte dame in dorpsstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.

Johfra, Zelfportret met vrouw
Resultaat: 350 EUR

Johfra. 1919 - 1998. Franciscus Johannes Gijsbertus van den Berg zelfportret? met vrouw. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 22 cm. In goede staat.

Pieter Scheen Lexicon
Startprijs 90 EUR

Hollandse twee-delige Pieter Scheen Nederlandse Beeldende Kunstenaars Lexicon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 19 x 26 cm. In goede staat.

Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 50 EUR

Jan van Goethem. 1930 - . Nr. 82/90. Abstracte compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 90 cm. In goede staat .

Monogram d. 13, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Monogram d. 13. Abstracte figuratieve tekening met zwarte inkt waarin getallen zijn verstopt, bomen, varens spin. Tekening op papier. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.

Monogram P.M. 1933
Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.

Jan Arien Deodatus, Berglandschap + Riviergezicht
Resultaat: 140 EUR

Jan Arien Deodatus. 1914 - 1986. Twee houtsnedes. (1) Eigen druk berglandschap 7/15 1962. (2) Eigen druk riviergezicht 5/25 1960. Houtsnedes op papier. Afmeting: H 12 x B 14 cm. / H 27 x B 17 cm. In g...

Boelsma?, Haven
Startprijs 60 EUR

Boelsma? Circa 1930 - 1950. Haven abstract. Noord Holland. Houtsnede op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.

H.N. Werkman, 17 x reproducties
Resultaat: 60 EUR

Map met zeventien stuks diverse reproducties H.N. Werkman. Uitgegeven 1985 door het Groninger Museum. Reproducties op papier. Afmeting: H 51 x B 33 cm. In goede staat.

Jan van der Linde, Platbodems op volle zee
Resultaat: 150 EUR

Jan van der Linde. 1864 - 1945. Platbodems op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 35,5 cm. In goede staat.

Herman Brood, Figuratieve voorstelling
Startprijs 120 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. Figuratieve voorstelling. Litho op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.

Fannie Bernhard, Landschap
Startprijs 100 EUR

Fannie Bernhard. 1992. Landschap met palm-achtige bomen en gebergte. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 74 cm. In goede staat.

Haussert, Poldergezicht met punter
Resultaat: 60 EUR

Haussert. Circa 1930. Duitse School. Poldergezicht met knotwilgen en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuwse prenten naar Alonzo Perez
Resultaat: 80 EUR

Twee 19e eeuwse prenten naar Alonzo Perez. Dorpstraten met figuren. Copyright 1902. Bij Raphael Tuck & Sons London/Paris/New York. Printed in Vienna. Steendruk op papier. Afmeting: H 39 x B 31 cm. In ...

C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 80 EUR

C.M. Kouw. 20e Eeuw. Hollandse platbodems op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 54 x B 41 cm. In goede staat,

Ongesigneerd, Dames portret
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Dames portret. Circa 1830. In originele empire lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 87 x B 70 cm. In goede staat.

V de Wal, Platbodems in Hollandse haven
Startprijs 100 EUR

V. de Wal. Circa 1920. Hollandse School. Platbodems in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Stukje verf mist. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

T. Kroes, Vispoort Deventer
Resultaat: 50 EUR

T. Kroes. 1984. Gezicht 'Achter de muren vispoort te Deventer'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Prent van de gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Oude prent. Betreft koetsen van Nederlands koningshuis. Onder andere de gouden koets et cetera. Bruidsstoet kroonprinses Amsterdam 10 maart 1966. Prent op papier. Afmeting: H 30 x B 85 cm. In goede st...

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen
Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.

Brandsma, Italiaanse jongen
Resultaat: 40 EUR

Brandsma. Italiaanse jongen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

N. Eman, Duinen in Brabant
Resultaat: 150 EUR

N. Eman. Circa 1910. Duinen in Brabant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

J. Vijlbrief, Bloemen
Resultaat: 80 EUR

J. Vijlbrief (1961). 1868 - 1895. Bloemen. Oieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.

P. Mos, Vrouw trekt kousen uit bij bedstede
Resultaat: 50 EUR

P. Mos. 1932. Vrouw trekt kousen uit bij bedstede. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

H.B. Dieperink, Bosgezicht met zonnebloemen
Resultaat: 90 EUR

H.B. Dieperink, 1929. 1887 - 1957. Bosgezicht met zonnebloemen. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Riviergezicht met platbodem
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Riviergezicht met platbodem. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 37 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Spelende kinderen met hond
Resultaat: 180 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Duitse School. Spelende kinderen met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 20 cm. In goede staat.

L. Hoffmann, Wintergezicht
Resultaat: 70 EUR

L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

Monogram, Meisje met hoed
Resultaat: 70 EUR

Monogram. Onduidelijk. Circa 1920. Meisje met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

A. Varnet, Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw
Resultaat: 100 EUR

A. Varnet. Circa 1900. Landschap met boerderij, bos en sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse gravure, J. Daulle
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuwse Franse gravure. Les differeus Traveaux Dien port de Mer. Grave par J. Daulle. 1703 - 1763. Met prachtige originele lijst. Gravure op papier. Afmeting: H 46 x B 73 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 200 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 39 x B 36 cm. In goede staat.

Roy Lichtenstein, Liggende naakte vrouw
Resultaat: 500 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 18/199. Amerikaanse School. Liggende naakte vrouw. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 76 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan Jan Toorop, Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus
Startprijs 300 EUR

Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.

E. Pasini, Oosters zeegezicht
Startprijs 450 EUR

E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

J. Sorolla, Portret Spaanse vrouw
Resultaat: 450 EUR

J. Sorolla. 20e Eeuw. Portret Spaanse vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 38 cm. In goede staat.

Jan Battermann, Abstracte compositie
Startprijs 150 EUR

Jan Battermann, '61. Kleurrijke abstracte compositie. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 58 cm. In goede staat.

L. Grijseels, Stadsgezicht Den Haag
Resultaat: 280 EUR

Leo Grijseels. Hollandse School. Stadsgezicht Den Haag met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 17 cm. In goede staat.

Daniels, Strandgezicht
Startprijs 160 EUR

Daniels. Hollandse School. 20e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17,5 cm. In goede staat.

3x J.A.S. J.A. Smit, Tulpen
Resultaat: 110 EUR

J.A.S. Johannes Adrianus Smit. 1945 - 2002. Drie tulpen voorstellingen. Lithografie op papier. Afmeting: H 33 x B 30 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 90 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.

Simon v.d. Berg, Hoenderhof met kippen
Resultaat: 150 EUR

Simon v.d. Berg. 1812 - 1891. Hoenderhof met kippen. Behoeft enige restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 39 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, Italiaans landschap met figuren
Resultaat: 140 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Lake Atitlan
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Amerikaanse School. Lake Atitlan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 24 cm. In goede staat.

17e Eeuwse gravure, Belegering van Breda
Resultaat: 40 EUR

17e Eeuwse gravure. Belegering van Breda Sevenbergen. Gravure op papier. Afmeting: H 23 x B 32 cm. In goede staat.

Ovaal emaille schilderij, Religieus
Resultaat: 225 EUR

17e - 18e Eeuws ovaal emaille barok schilderij. Religieuze voorstelling. Op paneel van blik. Beschadigd. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In redelijke staat.

L. de Ferraro, Parijs stadsgezicht
Startprijs 240 EUR

L. de Ferraro. Parijs stadsgezicht met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x 30 cm. In goede staat.

C. de Bruyn Jr. Parkgezicht met figuren
Startprijs 240 EUR

Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

F. de Stuers, Driemaster op volle zee
Startprijs 350 EUR

F. de Stuers, 1854. 1830 - 1869. Driemaster op volle zee. Minimale vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In redelijke staat.

Ludwig Klerkmann, Boerin met vee op zandpad
Startprijs 400 EUR

Ludwig Klerkmann, Bremen. Duitse School. Circa 1900. Boerin met vee op zandpad. Afmeting: H 89 x B 60 cm. In goede staat.

Jan van Wissen, Landschap Veluwe met dorp
Resultaat: 60 EUR

Jan van Wissen. Hollandse School. Landschap Veluwe met dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Theo Goedvriend, Bemoedigende engel bij figuur
Resultaat: 100 EUR

Theo Goedvriend. Bemoedigende engel bij figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Fedde de Jong, Abstracte compositie
Startprijs 280 EUR

Fedde de Jong. 1915 - 1977. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 85x B 120 cm. In goede staat.

Cyriacus Bleys, Vaas met bloemen
Startprijs 170 EUR

Cyriacus Bleys. 1877 - 1964. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 62 x B 42 cm. In goede staat.

A. Dukema, Wintergezicht
Resultaat: 225 EUR

A. Dukema. Tweede helft 20e eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

C. Voorwinde, Pluimvee bij emmer
Startprijs 150 EUR

C. Voorwinde. Rotterdam. 20e Eeuw. Pluimvee bij emmer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met hoed
Resultaat: 300 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Poezen met hond aan het spelen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Poezen met hond aan het spelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Adri Verveen, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 90 EUR

Adri Verveen. 1912 - 1988. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Herman Moerkerk, Zittende elegante vrouw
Startprijs 80 EUR

Herman Moerkerk. 1879 - 1949. Zittende elegante vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 20 x B 14 cm. In goede staat.

T.H. Topalski, Joodse man met keppeltje
Resultaat: 275 EUR

T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Gezicht op Aamsveen
Resultaat: 150 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Gezicht op Aamsveen met schaapherder en kudde. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x B 85 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e Eeuwse twee-master op zee
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. 17e Eeuwse twee-master op zee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In matige staat.

Ruisman, Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is
Resultaat: 60 EUR

Ruisman. Tweede helft 20e eeuw. Bosgezicht met man die boomstammen op de kar aan het laden is. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

W. Paerels, Vissersboten in baai
Resultaat: 180 EUR

Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.

A. Sokolov, Paardenkar bij blokhut
Startprijs 50 EUR

A. Sokolov. 1992. Russische School. Paardenkar bij blokhut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 55 cm. In goede staat.

J. van Ronkenstein, Boerderij Diepenheim
Resultaat: 50 EUR

J. van Ronkenstein. 1986. Nr. 15/60, eigen druk. Boerderij Diepenheim. Linosnede op papier. Afmeting: H 31 x B 36 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Olifanten
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee oude Indiase gouaches op zijde met goud decor. Olifanten met versieringen. Gouaches op zijde. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bergdorp met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Zouthuisjes Twente
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Expressionistisch landschap. Zouthuisjes Twente. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 48 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bosgezicht met bloesems
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met bloesems. Linosnede op papier. Afmeting: H 41 x B 28 cm. In goede staat.

Antieke gravure, Den Briel met vele schepen
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure. 17e - 18e Eeuw. Den Briel met vele schepen. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 24 cm. In goede staat.

2x Handingekleurde gravures
Startprijs 80 EUR

Twee handingekleurde 18e eeuwse gravures. (1) Gezicht van de nieuwe Korenbeurs. (2) Gezicht van het Oostindisch zeemagazijn Amsterdam. Minimale vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: H 32 x B 42 ...

2 Oude jachtprenten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Engelse jachtprenten met jachthonden. Th. Blinks London. Prenten op papier. Afmeting: H 54 x B 76 cm. / H 51 x B 78 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap met waterput en vee. Verso titel achter de boerderij 1944. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.

N.C. Penning fecit, Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens
Resultaat: 150 EUR

N.C. Penning Fecit 1859. Plaggenhut met figuren, paardenkar en varkens. Vochtvlekken. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 34 cm. In redelijke staat.

Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Resultaat: 350 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Rivièra
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Rivièra 1961. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 53 cm. In goede staat.

Jan Ouwersloot, Heidegezicht in de zomer
Startprijs 250 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Heidegezicht in de zomer. Olieverf op paneel. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 450 EUR

W.A. Knip. 1883 - 1967. Frans havengezicht. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 23 x B 29 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin bij schaapskooi en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 78 cm. In goede staat.

C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 250 EUR

C. Verschuur. Cor Bouter. 1888 - 1966. Herderin met koeien op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startprijs 200 EUR

Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.

W.A. Knip, Herderin met schapen
Resultaat: 120 EUR

W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.

W.J. Alberts, Boer met schapen op zandpad
Resultaat: 100 EUR

W.J. Alberts. Circa 1930. Boer met schapen op zandpad. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Twentse kerk
Resultaat: 70 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Twentse kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

A. van Gelderen, Voederen van een paard
Resultaat: 120 EUR

Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.

K. ten Hagen, Hollands riviergezicht
Resultaat: 110 EUR

K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Resultaat: 500 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Indonesisch landschap
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk. Indonesische School. Indonesisch landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 63 x B 126 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Resultaat: 60 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

D. Vogel, Zeegezicht met schepen op volle zee
Resultaat: 100 EUR

D. Vogel. 20e Eeuw. Zeegezicht met schepen op volle zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Beogoff, Figuren bij waterbron
Resultaat: 60 EUR

H. Beogoff. 20e Eeuw. Figuren bij waterbron. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Boeren bruiloft
Resultaat: 70 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Boeren bruiloft. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.