Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
400 Resultaten
Kavel: 2000

Globe op voet, 1920

Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2001

Prachtige Art Deco-stijl staande lamp

Resultaat: 1.900 EUR

Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Zeldzame staande petroleumlamp

Resultaat: 1.400 EUR

Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Carrousel steenbok

Startprijs 350 EUR

Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Antieke wijn-decanter, 1900

Resultaat: 120 EUR

Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Originele antieke pathefoon, 1910

Resultaat: 500 EUR

Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...


Kavel: 2006

Antiek scheepscompas, 1920

Resultaat: 110 EUR

Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2007

Zandstenen boog met engel

Resultaat: 1.600 EUR

Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.


Kavel: 2008

Antieke likeurkelder met glaswerk

Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia. Circa 1800. Lichte fineerschade. Eén karaf beschadigd, scherven + stop los erbij. Drie goed + één slingerglas. Afmeting: 21 x 18 x 19 cm. In redeli...


Kavel: 2009

Bronzen fontein

Startprijs 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met meerminnen en wateropvang. Neo Renaissance. 21e Eeuw. Afmeting: 140 x 83 x 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Oude messing vogelkooi met speelwerk

Resultaat: 500 EUR

Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Hoorn des overvloeds

Resultaat: 130 EUR

Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 2012

Grote 50-er jaren-stijl buste

Resultaat: 100 EUR

Grote 50-er jaren-stijl buste. Kunststof gegoten met bronskleurige patina. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

3 Vergulde wandkandelaren

Resultaat: 350 EUR

Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Twee bronzen kaarskandelaren

Startprijs 1.000 EUR

Twee grote bronzen met marmer kaarskandelaren, met vergulding en brunering. 20e Eeuw. Jongen en meisje dragen zeven-lichts kandelaar. Afmeting: H 73 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2015

Engelse boekensteun

Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...


Kavel: 2016

Engelse boekensteun

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 2400

Antieke Duitse lamp met Schwarzwalder beer

Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse Jugendstil lamp met Schwarzwalder beer. Houtgesneden. Huwelijk? Circa 1910. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Horlogemakers gereedschap

Resultaat: 450 EUR

Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Zeldzame gobelin, Ganzenhoeder

Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2020

Diorama hangkast

Resultaat: 280 EUR

19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2021

Molukse kruidnagelboot

Resultaat: 90 EUR

Zeldzame antieke Molukse kruidnagelboot. Perahu boot (Indonesië). Circa 1900. Afmeting: 15 x 37 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Oude barograaf

Resultaat: 60 EUR

Oude/antieke barograaf/luchtdruk meter. Eerste helft 20e eeuw met zwart metalen kast. Afmeting: 30 x 34 x 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Jugendstil gietijzeren etagiere tuintafel

Resultaat: 160 EUR

Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2024

Twee Franse tafellampen, 1900

Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.


Kavel: 2025

Lantaarnvormige hanglamp

Startprijs 300 EUR

Grote messing gepatineerde lantaarnvormige vier-lichts hanglamp in Louis Seize-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

4 Toneelkijkers, 1900

Resultaat: 120 EUR

Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2027

Figuurlijke vaas, 1900

Startprijs 120 EUR

Jugendstil compositie metalen vaas met mondgeblazen glas. Dame met parasol. Circa 1900. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Piece de milieu, 1900

Resultaat: 130 EUR

Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

2 Historisme glazen pronkvazen, 1880

Resultaat: 180 EUR

Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2030

Franse porseleinen tafellamp

Startprijs 120 EUR

Grote Franse porseleinen tafellamp met goud decor en messing armaturen. 20e Eeuw. Afmeting: 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Miniatuur schilderij, omstreeks 19e Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor

Resultaat: 150 EUR

Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Originele Louis Vuitton Triangle tas

Resultaat: 425 EUR

Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2033

Antiek draaimolen figuur

Resultaat: 200 EUR

Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 2034

Pietra Dura wandversiering

Startprijs 300 EUR

Italiaanse Pietra Dura plaquette met dansende figuren. In houten lijst. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2035

18e Eeuwse bronzen vijzel

Resultaat: 500 EUR

18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.


Kavel: 2036

Mameren piedestal met messing

Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

Marmeren piedestal met messing

Resultaat: 500 EUR

Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2038

Groot kruisbeeld belijmd met schildpad

Startprijs 450 EUR

Groot 18e - 19e eeuws met schildpad belijmd kruisbeeld. Met messing Corpus Christi, nature morte + Inri. Afmeting: 76 cm. In goede staat.


Kavel: 2039

Wijnkoeler

Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Engelse theestoof

Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten theestoof met intarsia en koperen pootjes. Afmeting: 56 x 32 x 32 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2041

Gordon Bradt, Kinetisch figuur

Startprijs 180 EUR

Amerikaanse Gordon Bradt kinetische, electrische golfspeler. Afmeting: 20 x 12 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2042

Antiek wapenschild, 1800

Resultaat: 650 EUR

Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2043

Globe op voet

Resultaat: 140 EUR

Messing met been globe. 20e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2044

Antieke Majolica biertap

Startprijs 300 EUR

Antieke Majolica biertap met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén lichte glazuurschade. Afmeting: H 94 cm. In goede staat.


Kavel: 2045

Bronzen sluitgewicht

Resultaat: 200 EUR

Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.


Kavel: 2046

17e - 18e Eeuws gebeeldhouwd werk

Resultaat: 60 EUR

Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.


Kavel: 2047

Singer Feitherweight naaimachine, 1954

Resultaat: 650 EUR

Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...


Kavel: 2048

Mangelplank 1744 (kerfsnede)

Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2049

Zeldzame plantenbak met Majolica tegels

Startprijs 600 EUR

Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.


Kavel: 2050

Franse plantenbak

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2051

2 Jugendstil reclame voorraadblikken

Resultaat: 150 EUR

Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2052

Oude kolenbak met parelmoer

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2053

Opgezette wildzwijn kop

Startprijs 200 EUR

Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2054

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil, H 97 cm.

Resultaat: 200 EUR

Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.


Kavel: 2055

Drie-delige set pronkvazen

Resultaat: 550 EUR

Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.


Kavel: 2056

Onyx zuil met draaiplateau, 1870

Startprijs 500 EUR

Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2057

Messing sextant (voor scheepvaart)

Resultaat: 40 EUR

Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2058

Notenhouten wandconsole

Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2059

Messing ketel + comfoor

Resultaat: 70 EUR

Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2060

Gestoken blaasbalg

Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.


Kavel: 2061

Antiek miniatuur portret

Resultaat: 60 EUR

Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2062

Antiek miniatuur portret

Resultaat: 130 EUR

19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2063

Schildpad mandoline

Resultaat: 120 EUR

Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2064

Schildpad theedoos

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2065

18e Eeuwse notenhouten dekseldoos

Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2066

Theedoos met intarsia

Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 2067

Lepeldoos + lepels

Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2068

Lepeldoos + lepels

Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2069

Antieke loden dekseldoos

Resultaat: 80 EUR

Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 2070

Twee oude dekseldozen

Startprijs 60 EUR

Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 2071

Sigarenkist met snijwerk

Startprijs 100 EUR

Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2072

Antieke Brevete speeldoos

Startprijs 350 EUR

Antieke Brevete speeldoos in de vorm van een piano/vleugel met geëmailleerde blikken plaquettes, figuren, putti voorstelling. Compositie metalen vergulde poten. Gaat spelen bij openen vleugel. Speelwe...


Kavel: 2073

Vijf Chinese dekseldozen

Resultaat: 150 EUR

Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2074

Antieke theestoof, 1800

Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak, lade en hengsels. Circa 1800. Afmeting: 54 x Ø 35 cm. In goede staat.


Kavel: 2075

Grote schildpad dekseldoos, 19e eeuw

Resultaat: 140 EUR

Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2076

Japanse Satsuma petroleumlamp

Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met messing. Figuren in landschappen voorstelling + goud decor. Circa 1880. Mooie kwaliteit. Brander geëlektrificeerd. Afmeting: H 57 cm. In go...


Kavel: 2077

Lot petroleumlampen (5x)

Resultaat: 100 EUR

Vijf oude/antieke (petroleum)lampen. 4x Glas, antiek (opaline/kristal). 1x Windlicht, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 59 cm. In goede staat.


Kavel: 2078

Franse petroleumlamp

Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Franse handbeschilderde porseleinen petroleumlamp met messing. Met figuren in landschap decor. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

Porseleinen petroleumlamp

Startprijs 150 EUR

Grote antieke porseleinen petroleumlamp met floraal decor en messing armaturen. Circa 1900. Afmeting H 79 cm. In goede staat.


Kavel: 2080

Opaline lampenvoet

Resultaat: 50 EUR

Antieke opaline-glazen lampenvoet met strijdwagen. Circa 1900. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2081

Antieke Japanse nSatsuma petroleumlamp

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Kavel: 2082

Majolica hangpetroleumlamp

Startprijs 50 EUR

Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2083

Antieke Franse lampenvoet

Startprijs 80 EUR

Grote antieke Franse porseleinen lampenvoet met figurenvoorstelling en messing. Was ooit petroleumlamp. Afmeting: 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2084

Twee antieke lampenvoeten, 1900

Resultaat: 100 EUR

Twee antieke porseleinen lampenvoeten met figuren voorstelling en goud decor. Met messing basement. Circa 1900. Afmeting: H 33 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2085

2 Hang petroleumlampen, 1900

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2086

Grote petroleumlamp, 1880

Resultaat: 110 EUR

Grote antieke historisme petroleumlamp. Circa 1880. Compositie metaal. Met leeuwenkoppen en portretten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 2087

Twee porseleinen lampenvoeten

Startprijs 180 EUR

Twee handbeschilderde porseleinen lampenvoeten met figuren en goud decor. Circa 1870 - 1880. Afmeting: H 42 - 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2088

Drie delen antiek, divers

Resultaat: 70 EUR

Drie delen antiek. Bestaande uit: Twee Societé Ceramique Maastricht kastkommen, 1900. En één beschilderde opaline glazen petroleumlamp, 1900. Afmeting: 16 - 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2089

Chinees bronzen sculptuur

Resultaat: 100 EUR

Chinees bronzen figuur met bodemmerk. Vleermuizen/fabelfiguur/kind met vaas. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2090

Kraantjeskan

Startprijs 150 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels en klauwpoten. Waarschijnlijk voor hotellerie. Afmeting: 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2091

Lot tin (10x)

Resultaat: 70 EUR

Tien delen oud/antiek tin. Onder andere; snavelkan, maatbekers, klepkan et cetera. Afmeting: 9 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 2092

Antieke tinnen wandhouder 1814

Resultaat: 130 EUR

Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2093

Zeven antieke tinnen borden

Resultaat: 90 EUR

Zeven diverse antieke tinnen borden met diverse stempels. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2094

Tinnen klepkan

Resultaat: 110 EUR

Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2095

Lot divers antiek tin

Startprijs 80 EUR

Lot divers antiek tin. Onder andere; strooiers, bestek, maten et cetera. Afmeting: 12 - 30 cm. In goede staat.