Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1096
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1095
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

600 EUR

L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster 1094
L. Jaarlinde, Dame bij kleermaakster
Startprijs 140 EUR
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame 1093
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 100 EUR
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen 1092
Max Fritz, Noord Duitse haven met schepen
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Ikoon, 18e eeuw 1091
Ikoon, 18e eeuw

Resultaat:

275 EUR

P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats 1090
P. van Dinteren, Landschap met boer en koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR
Verkocht
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II 1089
10x Naar Andy Warhol, Campbell Soup II

Resultaat:

2.250 EUR

Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree 1088
Ongesigneerd, Bosgezicht met jager, jachthonden en ree
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Twee religieuze achter-glas-schilderijen 1087
Twee religieuze achter-glas-schilderijen

Resultaat:

150 EUR

2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham 1086
2x Achter-glas-schilderij, Samaritaan + Offer van Abraham
Startprijs 150 EUR
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias 1085
Twee antieke achter-glas-schilderij, Samaritaan + Elias
Startprijs 150 EUR
Verkocht
E. Schröder, Portret hond 1084
E. Schröder, Portret hond

Resultaat:

2.250 EUR

Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen 1083
Rob Lembaerts, Kinderen voeren kippen
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesign., Kind op carousselpaard 1082
Onduid. gesign., Kind op carousselpaard
Startprijs 180 EUR
Hendrik Savrij, Hollands landschap 1081
Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR
Wim Izaks, De manke 1080
Wim Izaks, De manke
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Wim Izaks, Abstract 1079
Wim Izaks, Abstract

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wim Izaks, De adjudant en haar hond 1078
Wim Izaks, De adjudant en haar hond

Resultaat:

350 EUR

Ongesigneerd, Havengezicht met boten 1077
Ongesigneerd, Havengezicht met boten
Startprijs 120 EUR
S. Twint, Figuren en schepen bij dijk 1076
S. Twint, Figuren en schepen bij dijk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Herman Brood, Gezicht 1075
Herman Brood, Gezicht

Resultaat:

300 EUR

Meeuwis van Buuren, Zeegezicht 1074
Meeuwis van Buuren, Zeegezicht
Startprijs 580 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret dame 1073
Ongesigneerd, Portret dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Willem de Klerk, Landschap met watermolen 1072
Willem de Klerk, Landschap met watermolen

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen 1071
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk 1070
A. J. Temming, Schevenings strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

450 EUR

J. Stademan, Wintergezicht 1069
J. Stademan, Wintergezicht
Startprijs 350 EUR
Verkocht
R. San Miguel, Twee fruitverkoopsters op markt 1068
R. San Miguel, Twee fruitverkoopsters op markt

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1067
Anton Karssen, Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Theodor Pixis, 17e-18e Eeuws interieur met figuren 1066
Theodor Pixis, 17e-18e Eeuws interieur met figuren

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Maria met kind 1065
Ongesigneerd, Maria met kind

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Hessel de Boer, Zomers stadspark (impressionistisch) 1064
Hessel de Boer, Zomers stadspark (impressionistisch)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht 1063
E. Wouterse-van Doesburgh, Tuingezicht

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
M. Tytgat, Portret van heer met medailles 1062
M. Tytgat, Portret van heer met medailles

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
J. Strahn, Duits landschap 1061
J. Strahn, Duits landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas 1060
Ongesigneerd, Dame met wijnkruik en glas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Henk Lassche, Tors 1059
Henk Lassche, Tors

Resultaat:

180 EUR

Henk Lassche, Masker 1058
Henk Lassche, Masker
Startprijs 250 EUR
Ben Viegers, Riviergezicht 1057
Ben Viegers, Riviergezicht
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot 1056
Aris Knikker, Zomers riviergezicht met zeilboot

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
M. Göth, Vaas met bloemen 1055
M. Göth, Vaas met bloemen

Resultaat:

350 EUR

Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten 1054
Marinus Zwart, Zeegezicht met zeilboten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten 1053
W. Hambüchen, Strandgezicht met bomschuiten

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1052
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

550 EUR

Jan Nolte, Boerderij in Overijssel 1051
Jan Nolte, Boerderij in Overijssel
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Jules Le Roy, Interieur met kittens 1050
Jules Le Roy, Interieur met kittens

Resultaat:

1.530 EUR

Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem 1049
Ongesigneerd, Vrouw met kind en bloem
Startprijs 1.600 EUR
Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren 1048
Ongesigneerd, Herberg met middeleeuwse figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren 1047
Cor Noltee, Riviergezicht met paardenkarren

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen 1046
J.K. Leurs, Landschap met boerderij, boerin en kippen

Resultaat:

850 EUR

A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten 1045
A.L. Perk Fecit, Strandgezicht met vissersboten
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1044
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein... 1043
Jacob Dietzler, Kaub mit dem Pfalzgrafenstein...

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht 1042
W.J. Schütz, Landschap met bosgezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen 1041
G. Krol, Twentse boerderij met boerin en kippen

Resultaat:

200 EUR

Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen 1040
Toegeschr. H.J. v.d. Weele, Paardenkar in de duinen
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden 1039
Ongesigneerd, Kerkgezicht te Leiden
Startprijs 500 EUR
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens 1038
Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Startprijs 300 EUR
Verkocht
German Grobe, Schelpenvisser op het strand 1037
German Grobe, Schelpenvisser op het strand

Resultaat:

1.100 EUR

Louis Hartz, Elegante dame in park 1036
Louis Hartz, Elegante dame in park
Startprijs 1.200 EUR
R. Elzer, Bosgezicht 1035
R. Elzer, Bosgezicht
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Jan Schoonhoven, Abstracte compositie 1034
Jan Schoonhoven, Abstracte compositie

Resultaat:

750 EUR

Emile Viegers, Bloempot met amarylis 1033
Emile Viegers, Bloempot met amarylis
Startprijs 450 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1032
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames 1031
2x Jose de Siguenza, Twee mondaine dames

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort 1030
Ongesigneerd, Ridder trek zijn zwaard voor poort

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Eugene Brands, Sunrise 1029
Eugene Brands, Sunrise

Resultaat:

850 EUR

Willem Cornelis Rip, Melktijd 1028
Willem Cornelis Rip, Melktijd
Startprijs 400 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1027
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden 1026
Jo Schrijnder, Poldergezicht met opvliegende eenden

Resultaat:

550 EUR

Carl Deiker, Korhoenders 1025
Carl Deiker, Korhoenders
Startprijs 600 EUR
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996 1024
Gelimiteerd Art Collection Picasso wandkleed 1996
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp 1023
Johan Haanstra, Portret Theo Wolvecamp

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Lucio Sarto, Dame op terras 1022
Lucio Sarto, Dame op terras

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
van Noort, Strandgezicht Zandvoort 1021
van Noort, Strandgezicht Zandvoort

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen 1020
Louis W. van Soest, Spaanse flamenco danseressen

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam 1019
Evert Moll, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

850 EUR

Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug 1018
Jan van Vuuren, Riviergezicht met huizen en ophaalbrug
Startprijs 600 EUR
Verkocht
2x F. Swaire, Landschappen met figuren 1017
2x F. Swaire, Landschappen met figuren

Resultaat:

950 EUR

Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij 1016
Jan Altink, Landschap met zandpad en boerderij
Startprijs 400 EUR
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum 1015
Arie Zuidersma, Gezicht op Rottum
Startprijs 900 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel 1014
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Jezus deelt brood aan tafel
Startprijs 1.500 EUR
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen 1013
Zeldzaam 16e eeuws schilderij, Heilig figuur met aureool en engelen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Pendant, Man met pijp + man met bierpul 1012
Pendant, Man met pijp + man met bierpul

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht 1011
Hans Richter Johansen, Hollands havengezicht

Resultaat:

400 EUR

2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen 1010
2x A. Verhoesen, Twee koeienkoppen
Startprijs 500 EUR
Verkocht
F. Mortelmans, Stilleven met violen 1009
F. Mortelmans, Stilleven met violen

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne? 1008
Hollandse School, Figuren bij gebouw, taveerne?

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij 1007
A.J. Zwart, Poldergezicht met boerderij

Resultaat:

500 EUR

C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1006
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 400 EUR
Verkocht
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap 1005
D.H.W. Filarski, Hollands impressionistisch landschap

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen 1004
N. v.d. Waaij, Twee badende kinderen

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa 1003
Arie Zuidersma, Landschap bij Drentse Aa

Resultaat:

1.500 EUR

J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht 1002
J. Rijlaarsdam, Hollands strandgezicht
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1001
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

Resultaat:

1.700 EUR