Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
114 Resultaten
Kavel: 5000

Frans bronzen figuur, Man met vaandel

Resultaat: 800 EUR

Zeer groot antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Man met vaandel, zwaard en lauwerkrans. Gesigneerd D. Grisard. 1872 - . Afmeting: H 80 cm. In goede staat.


Kavel: 5001

Bronzen beeld, Clodion

Startprijs 2.000 EUR

Groot antiek bronzen figuur. Faun met naakte vrouw en putti. Gesigneerd Clodion. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.


Kavel: 5002

Bronzen figuur, H. Muller

Resultaat: 450 EUR

Antiek Duits bronzen figuur door H. Müller. Herder met zijn schapen. Circa 1920. Afmeting: 25 x 31 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5003

Bronzen figuur, 1900

Resultaat: 375 EUR

Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht geplaatst op marmeren basement. Meisje met hoed en stok. Gesigneerd Georges Omertha. 1895 - 1925. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5004

Antiek Weens bronzen figuur, 1900

Startprijs 425 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5005

Zandstenen beeldhouwwerk

Startprijs 500 EUR

19e Eeuws religieus zandstenen beeldhouwwerk. Afmeting: 78 x 78 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5006

Bronzen figuur door Charles Cumberworth

Startprijs 750 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Zittende dame met duif. Door Charles Cumberworth. 1811 - 1852. Afmeting: 39,5 x 38 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5007

Bronzen figuur, Naakte dame

Startprijs 275 EUR

Jugendstil bronzen figuur. Naakte dame. Gesigneerd Guy Bronze. Circa 1900. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5008

Bronzen beeld, Indiaan jaagt op bizon

Resultaat: 650 EUR

Bronzen figurengroep. Gesigneerd C.M. Russel. USA. Indiaan jaagt op bizon. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 43 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 5009

Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat: 850 EUR

Zware bronzen neushoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 42 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5010

Gesigneerd bronzen edelhert

Resultaat: 300 EUR

Bronzen edelhert door Hans Guradze. 1861 - 1922. Gesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 36 x 42 x 10 cm. In goede staat.


Kavel: 5011

Bronzen beeld, Japanse kinderen

Startprijs 1.600 EUR

Gesigneerde grote antieke Japanse bronzen figurengroep. Spelende kinderen. Op houtgestoken basement. Circa 1880. Afmeting: 32 x 60 x 34 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 5012

Bronzen buste (Messerschmidt)

Startprijs 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel. Messerschmidt. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.


Kavel: 5013

Bronzen buste (Messerschmidt)

Resultaat: 1.250 EUR

Grote bronzen buste op marmeren sokkel (mond open). 20e Eeuw. Messerschmidt. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.


Kavel: 5014

Twee religieuze beelden

Resultaat: 250 EUR

Twee grote 19e eeuwse eikenhouten religieuze beelden. Minimale beschadiging sokkels. Afmeting: H 65 - 66 cm. In goede staat.


Kavel: 5015

Houten Maria beeld

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuws eikenhouten Maria beeld. Vermoedelijk België of Frankrijk. Mooie patina. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5016

Antiek Japans bronzen figuur, 1880

Startprijs 150 EUR

Antiek Japans bronzen figuur. Circa 1880. Kraanvogel met waterlelie. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5017

Bronzen figuur, E. Picault

Startprijs 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.


Kavel: 5018

Bronzen figuur, Naakte dame met Amor

Startprijs 1.350 EUR

19e Eeuws gesigneerd bronzen figuur. Naakte dame met Amor. Door T.H. Baeumer Fecit. 1891. 1836 - 1898. Dame knipt Amor vleugels af. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.


Kavel: 5019

Bronzen fazant

Resultaat: 160 EUR

Bronzen fazant. Koud beschilderd. Gesigneerd Matgrab. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 5020

Figurengroep van gips

Startprijs 125 EUR

Grote gepolychromeerde gipsen figurengroep met bachussen. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 45 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5021

Bronzen figuur met ivoor

Resultaat: 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5022

Bronzen kraanvogel

Startprijs 150 EUR

Bronzen kraanvogel op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 5023

Bronzen buste

Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse bronzen buste. Adelijke vrouw met kroon. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.


Kavel: 5024

Bronzen schaal met figuur, 1900

Resultaat: 150 EUR

Gesigneerde bronzen Jugendstil schaal met liggende naakte vrouw en floraal zweepslag decor. Door . A. Buytts? Afmeting: 15 x 19 x 4 cm. In goede staat.


Kavel: 5025

Antiek bronzen figuur

Startprijs 150 EUR

Antiek Frans bronzen figuur. A.J. Lavergne 1863 - 1928. Charmeur des Lezards par Lavergne. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5026

Venetiaans carnaval figuur

Startprijs 160 EUR

Antiek Venetiaans houtgesneden gepolychromeerd carnaval figuur met mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5027

Herdenkingsplaquette van brons

Resultaat: 80 EUR

Bronzen herdenkingsplaquette 'Eigenhulp Verzekering Den Haag 1879 - 1929'. Ontwerp Chris van der Hoef, 1875 - 1933. Afmeting: 10 x 7,5 x 1,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5028

Bronzen figuur

Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws bronzen figuur van de god Pan. Met dwarsfluit, kind en druiventros. Ongesigneerd. Afmeting: 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5029

Antieke Franse bronzen buste, 1900

Resultaat: 600 EUR

Antieke Franse bronzen buste. Esmeralda. Circa 1900. Gietersmerk L.V. Leon Viret. Door Emmanuel Vilanis. 1858 - 1914. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5030

Bronzen figuur, Ballerina

Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen ballerina op zwart marmeren basement. Gesigneerd Degas (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.


Kavel: 5031

Bronzen beeld, Neushoorn

Resultaat: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5032

Bronzen beeld, Stier

Resultaat: 80 EUR

Picasso-stijl bronzen stier. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 25 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5033

Franse bronzen buste op sokkel

Startprijs 150 EUR

Franse bronzen buste op marmeren sokkel. Gesigneerd Patris (Ernest Patris). 1909 - 1981. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5034

18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus

Startprijs 650 EUR

18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.


Kavel: 5035

Bronzen beeld

Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse bronzen Romeinse senator met kip. Ongesigneerd. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 5036

Japans bronzen figuur

Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws Japans bronzen figuur. Man met hoed en boek. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5037

Bronzen beeld, Vogel

Resultaat: 350 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5037,

Bronzen beeld, Vogel

Resultaat: 180 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5037.

Bronzen beeld, Vogel

Resultaat: 100 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5037..

Bronzen beeld, Vogel

Resultaat: 100 EUR

Art Deco bronzen tortelduif op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.


Kavel: 5038

Bronzen beeld, Zuiderzee botter

Startprijs 140 EUR

Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5039

Bronzen soldaat, Emile Duhousset

Startprijs 550 EUR

19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.


Kavel: 5040

Messing overlay figuur

Startprijs 60 EUR

Messing overlay figuur. Gesigneerd J. Bofill. 1942 - . Met travertin stenen basement. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.


Kavel: 5041

Antieke bronzen figuur, 1900

Resultaat: 100 EUR

Antieke bronzen Arabische ruiter met hoorn. Op sokkel van albast. Circa 1900. Afmeting: 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5042

Bronzen figuur met ivoren, 1910

Startprijs 750 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht en hand. Geplaatst op albasten basement. Door L. Losson of Posson? Circa 1910. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Kavel: 5043

Twee Jugendstil figuren

Resultaat: 250 EUR

Twee antieke brons gepatineerde Jugendstil figuren. Compositie metaal. (1) Coup de Soleil. (2) Coup de vent. Afmeting: H 36 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 5044

Bronzen boeddha

Startprijs 100 EUR

Oude bronzen boeddha. Met gedetailleerd basement. Afmeting: H 27 cm.In goede staat.


Kavel: 5045

Bronzen figuur, Albert Schweitzer

Resultaat: 120 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5045.

Bronzen figuur, Albert Schweitzer

Resultaat: 130 EUR

Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.


Kavel: 5046

Bronzen beeld, Paard

Resultaat: 110 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 33 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5047

Set vogels

Resultaat: 160 EUR

Twee geëmailleerde messing vogels op keramieken basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.


Kavel: 5048

Bronzen luipaard

Resultaat: 225 EUR

Bronzen Art Deco-stijl luipaard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5049

Bronzen boeddha

Resultaat: 110 EUR

Oud/antiek Hindoeïstisch bronzen boeddha figuur. Afmeting: H 14,3 cm. In goede staat.


Kavel: 5050

Bronzen fabel figuur

Resultaat: 70 EUR

Oosters bronzen fabelfiguur met knots. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5051

2 Afrikaanse beelden

Resultaat: 50 EUR

Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 41 - 54 cm. In goede staat.


Kavel: 5052

Bronzen beeld, Kraai

Resultaat: 105 EUR

Bronzen kraai op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.


Kavel: 5053

Antieke bronzen figuur, Dame met hoed

Resultaat: 160 EUR

Gesigneerd antiek bronzen figuur. Dame met hoed. A. Heslelud? Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5054

Antiek bronzen figuur, 1930

Startprijs 350 EUR

Groot antiek bronzen plated figuur op marmeren basement. Meisje met rok. Circa 1930. Hoofd marmer, hand albast. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.


Kavel: 5055

Bronzen beeld, Haan

Resultaat: 100 EUR

Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5056

Bronzen Jugendstil vaas, 1900

Resultaat: 200 EUR

Bronzen Jugendstil vaas. Circa 1900. Halfnaakte vrouw en Amor. Twee deukjes achterzijde. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5057

Bronzen beeld, Hermes

Resultaat: 140 EUR

Groot bronzen Hermes figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.


Kavel: 5058

Antiek figuur, Jongen met kegels en kegelbal

Resultaat: 110 EUR

Antiek figuur. Jongen met kegels en kegelbal bij raam. Circa 1900. Onyx met compositie metaal. Afmeting: 27 x 16 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5059

Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten

Resultaat: 70 EUR

Chinees bronzen boeddha hoofd met vier gezichten. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5060

Houtgestoken figuur

Startprijs 50 EUR

Antiek vruchtenhout gestoken figuur 'Hollander' in 17e eeuwse klederdracht. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5061

Bronzen plaquette

Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen plaquette met afbeelding van wijsheer. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5062

Bronzen beeld, Stier

Startprijs 130 EUR

Bronzen stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 33 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5063

Gipsen dames buste

Resultaat: 50 EUR

Gipsen buste van dame. Met zilver beschilderd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5064

15 Bronzen figuren van Antoinette Ruiter

Startprijs 200 EUR

Leuk lot met vijftien diverse bronzen beelden van Antoinette Ruiter. Twentse ambachten, onder andere; boerenleven, waldhoornblazer, metselaar et cetera. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.


Kavel: 5065

18e Eeuws Italiaans Heilig figuur

Startprijs 350 EUR

18e Eeuws houtgestoken gepolychromeerd en verguld Italiaans Heilig figuur. Barok. Onderarm mist. Verder in goede staat. Afmeting: H 49 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 5066

Bronzen figuur met ivoor

Startprijs 590 EUR

Antiek gesigneerd bronzen figuur met ivoor. Chinese dame in gewaad. Circa 1910. Gesigneerd Peter Tereszczuk. 1875 - 1963. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5067

Antiek bronzen figuur

Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen figuur op natuursteen. Wandelende jongen met mand op de rug. (zwavelstokhouder) Afmeting: 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 5068

Antiek loden sculptuur, Romein

Resultaat: 120 EUR

Antieke loden figuur op marmeren basement. Bodemvondst. Voorstellende een Romein. Afmeting: 9 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.


Kavel: 5069

Bronzen beeld, Hand van Rodin

Resultaat: 140 EUR

Bronzen hand met vrouwelijke torso geplaatst op marmeren basement. Afmeting: 19 x 22 x 13 cm. In goede staat.


Kavel: 5070

Bronzen figuur, Danseres

Resultaat: 100 EUR

Moderne bronzen androgyne vrouwelijke danseres op zwart marmeren basement. Afmeting: 39 x 31 x 12 cm. In goede staat.


Kavel: 5071

Twee antieke figuren, Figuren met biervaten

Resultaat: 130 EUR

Twee antieke brons gepatineerde figuren met biervaten. Bierbrouwers. Op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5072

Bronzen figuur, Vogel op steen

Resultaat: 75 EUR

Bronzen vogel gemonteerd op steen. In Art Deco-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5073

Bronzen figuur, Man met zeis

Resultaat: 450 EUR

Groot 19e eeuws Frans bronzen figuur. Man met zeis. L' angelus. Gesigneerd Levasseur (Henri Louis). 1853 - 1934. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 5074

Plated Rolls Royce op marmeren basement

Resultaat: 150 EUR

Plated messing Rolls Royce op marmeren basement. Spirit of Ecstasy. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5075

Balinees snijwerk

Startprijs 80 EUR

Oud/antiek Balinese snijwerk plaquette met danseressen. Afmeting: 53 x 31 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 5076

2 Bronzen figuren

Startprijs 60 EUR

Twee bronzen figuren. Circa 1920. (1) 't Tumbelderke, man met bel. (2) Gesigneerd Baston, Cricketman? Afmeting: H 19 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5077

Antiek schildpad, 1900

Resultaat: 160 EUR

Antiek compositie metalen schildpad met brons-kleurige patina. Circa 1900. Afmeting: 21 x 12 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5078

Bronzen figuur H. Müller, Ganzenhoedster

Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits bronzen figuur. Gesigneerd H. Müller. Ganzenhoedster. Circa 1920. Afmeting: 19 x 24 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 5079

5x Plated messing vogel figuren

Resultaat: 160 EUR

Vijf plated messing vogel figuren. Koudbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5080

Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920

Startprijs 600 EUR

Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5081

Bronzen beeld, Marianne Houtkamp

Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5083

Bronzen keiler, 1920

Resultaat: 80 EUR

Bronzen keiler (everzwijn) op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 25 x 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5084

Vier Maria beelden

Startprijs 50 EUR

Vier houtgesneden Maria beelden. 20e Eeuw. Eén gesigneerd, Hans Lang (Duitsland). Afmeting: H 28 - 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5085

Bronzen teckel

Startprijs 450 EUR

Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 5086

Gesneden figuur, Heilige Jozef

Startprijs 60 EUR

Palissanderhouten gesneden figuur. Heilige Jozef. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.


Kavel: 5087

Sculptuur, Naakte man

Resultaat: 375 EUR

Moderne stijl, metalen figuur met bronskleurig patina. Naakte man. Alberto Giaconetti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5088

Bronzen beeld, Boeren jongen met handen in zak

Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5089

Bronzen figuur, Naakte dame met handdoek

Resultaat: 350 EUR

Bronzen figuur. Naakte dame met handdoek. Door Peter Hoogerwerf. 1956 - . Gesigneerd. Afmeting: H 32,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5090

Houten Heilige Petrus

Startprijs 120 EUR

18e Eeuwse Heilige Petrus. Lindenhout gepolychromeerd. Barok. Zuid Duitsland. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5091

Twee moderne beelden

Resultaat: 80 EUR

Twee zware moderne aardewerken beelden in bronskleur. Gesigneerd Jordan Austin Prod. 1984. Man en vrouw. Afmeting: 59 - 61 cm. In goede staat.