Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Sigarenkoker met schildpad en zilver 116
Sigarenkoker met schildpad en zilver

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren pijpcomfoor 151
Zilveren pijpcomfoor

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren broekstukken 187
Zilveren broekstukken

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Tas met zilveren beugel en rokhaak 232
Tas met zilveren beugel en rokhaak

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Kornalijnen pijp met goudwerk 263
Kornalijnen pijp met goudwerk

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791 332
Stel 18e eeuwse zilveren vorken, 1791

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Zilveren lepeldoos + inhoud 76
Zilveren lepeldoos + inhoud

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Lot zilver (brillen) 284
Lot zilver (brillen)

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Karaf met zilverwerk 16
Karaf met zilverwerk

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren brandewijnkom, miniatuur 102
Zilveren brandewijnkom, miniatuur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniatuur koetsen 104
2 Zilveren miniatuur koetsen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren lepeldoosje 122
Zilveren lepeldoosje

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel, 4x 141
Zilveren roomstel, 4x

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Stel antieke zilveren lepels, 1770 268
Stel antieke zilveren lepels, 1770

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren knottenmandje 9
Zilveren knottenmandje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Houten doos met zilveren plaquette 44
Houten doos met zilveren plaquette

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand, 1920 52
Zilveren bonbonmand, 1920

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke zilveren lepel, 1735 81
Antieke zilveren lepel, 1735

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Statenbijbel met zilveren sloten, 1818 135
Statenbijbel met zilveren sloten, 1818

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur staande klok 217
Zilveren miniatuur staande klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Cassettes met zilveren lepels en taartschep 184
Cassettes met zilveren lepels en taartschep

Resultaat:

115 EUR

Verkocht
Zilveren miniatuur schouw 35
Zilveren miniatuur schouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bijbel met gouden slot 158
Bijbel met gouden slot

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel 198
Antieke zilveren papegaaibeugelbeugel

Resultaat:

110 EUR